На голову Новини Громадський активіст Віктор Малиновський у суді виборює права вінничан (ВІДЕО)

Громадський активіст Віктор Малиновський у суді виборює права вінничан (ВІДЕО)

156
0

Судова тяганина, де вінничани вимагають у ТОВ «ЖЕО» повернути їм їхні ж будинки, триває. Громадський активіст Віктор Малиновський подав до суду на Вінницький міськвиконком, аби скасувати незаконне рішення про передачу ТОВ «ЖЕО» у комерційну діяльність 763 будинки.

Судова тяганина, де вінничани вимагають у ТОВ «ЖЕО» повернути їм їхні ж будинки, триває. Громадський активіст Віктор Малиновський подав до суду на Вінницький міськвиконком, аби скасувати незаконне рішення про передачу ТОВ «ЖЕО» у комерційну діяльність 763 будинки.

 

 

Міськвиконком перебрав на себе повноваження Вінницької міської ради. Адже рішення про передачу комунальної власності в обслуговування ЖЕКам приймають тільки депутати на сесії міської ради.

 

Є процедура передачі будинків у обслуговування: загальні збори будинку, на яких консенснусно, тобто 100% має бути прийнятим рішення про згоду на передачу їхнього будинку на обслуговування в ТОВ «ЖЕО».

 

 

Наскільки нам відомо, ні в одному будинку не проводилися громадські слухання про обслуговування фірмою ТОВ «ЖЕО».

 

Згідно рішення та тлумачення конституційного суду України власниками будинків (сходових клітин, підвалів, дахів, «калясочних») при приватизації житла та прибудинкових територій (у разі оформлення державних актів на землю являються співвласники квартир цього будинку).
На судовому засіданні представники міської ради та ТОВ «ЖЕО» подали клопотання про те, щоб закрили провадження по справі, у зв’зку з тим, що Віктор Малиновський порушив строки позивної давності. При цьому, очевидно, декілька днів, юристи відповідачів перечитували матеріали сайту «Голосу народу». Деякі матеріали були роздруковані. Після заперечень їм відмовили.

 

Тоді юристи хотіли розпочати «знущання» над Віктором Малиновським. Однак, не тут то було!

 

Гідні відповіді представники міської ради та ТОВ «ЖЕО» отримали! В чому ви можете переконатись, переглянувши відеосюжет.

 

 

Громадський активіст налаштований боротись до останнього, каже, що якщо буде потрібно – звертатиметься й до Верховного суду України. Також закликає усіх вінничан, кому небайдуже залишиться він на вулиці чи стане господарем у своєму будинку, до боротьби з незаконними оборудками вінницької комунальної мафії:

Шановні вінничани, наступне слухання по даній справі відбудеться 25 березня 2015 року о 15.00 (Вінницький міський суд, вул.Грушевського, 17). Приходьте, будемо відстоювати наші права разом!

 

Також, щонеділі на площі Небесної Сотні відбувається «Комульний Майдан»

 

Детальнішу інформацію ви можете дізнатись за тел..: (0432)67-10-96, (067)37-53-530
 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я