На голову Економіка Гектар На Вишенському Озері Для “12 Апостолів” Прокурорів Попеско!

Гектар На Вишенському Озері Для “12 Апостолів” Прокурорів Попеско!

518
0

У 2015 році релігійна організація “НЕЗАЛЕЖНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ “ДВАНАДЦЯТЬ АПОСТОЛІВ” отримала на Вишенському озері майже гектар землі для ведення сільського господарства. Серед засновників релігійної громади – батьки прокурорів Олега та Олександра Попесків, які працювали у Вінницькій обласній прокуратурі та адвокатка Жанна Часник, яку правоохоронці затримали під час одержання хабаря. Її справа зараз розглядається в суді. Олександра Попеска затримали за вимагання хабаря, а Олег Попеско відсутній у списках прокурорів, які склали атестаційні екзамени.

Про те, як родини, пов’язані з прокурорами та суддями у Вінниці, отримали майже гектар землі на Вишенському озері журналісти “Громади Вінниччини” писали ще 2016 року. Тоді згідно з реєстром земельна ділянка буда зареєстрована за релігійною громадою “Дванадцять апостолів”.

Земельна ділянка знаходиться біля самої дамби озера, яке розділяє Вишенське озеро від його невеликої частини, яку в народі називають “качатник”. Зараз земельну ділянку роздерибанили на кілька частин і передали у приватні руки фізичним особам.

Ми вирішили звернутись до усіх державних органів та органів місцевого самоврядування, які теоретично могли б видати релігійній громаді Попесків землю у приватну власність на озері. І отримали від усіх однозначну відповідь: земельну ділянку релігійній громаді ніхто не видавав.

Не має жодного рішення щодо видачі землі на Вишенському озері й Вінницька міська рада.

Якушинецька сільська рада, до якої входила раніше земля біля Вишенського озера (зі сторони “Шоку”) відповіла, що землю могла видати Вінницька райадміністрація. А райадміністрація відповіла, що ніяких таких рішень вони не приймали.

Зараз ділянка релігійної громади поділена на частини в середньому по десять соток. Частина з них уже отримана нових власників, а частина ще не переоформлена.

Джерело

#влада #міськрада #прокурори #корупція #земля