На голову Економіка Через Гройсмана і Кубіва з кишень українців поцупили 40 млрд грн.!

Через Гройсмана і Кубіва з кишень українців поцупили 40 млрд грн.!

477
0

Населення України, по суті, обклали додатковим податком, коли була прийнята незаконна постанова Кабміну про підвищення ціни на газ (№315, від 27 квітня 2016р.). Відтак, з кишень людей витягнули приблизно 40 млрд грн. Про це в коментарі WN зазначив голова Спілки власників житла України, екс-міністр ЖКГ в уряді Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко.
Зокрема, Олексій Кучеренко сказав: “Готував цю постанову Мінекономрозвитку, тобто міністр Степан Кубів, він же – перший віце-прем’єр-міністр. Він готував її так, начебто це якийсь туалетний папір. Але ж такі важливі документи, які впливають на життя мільйонів людей, так не готують. Я про це заявляю відповідально як екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України. За цією постановою нічого нема, якісь папірці… Там будо зухвале порушення регламентів і законів.
А те, що Гройсман її проштовхнув, а він на той час мало не тиждень як став прем’єр-міністром, – це взагалі авантюрний підхід. От ситуація. Людина щойно стала головою уряду. І от постає серйозне питання – ціна на газ. Це ж треба все з’ясувати. Але ні, через тиждень уряд вже голосує за таку постанову (про підвищення ціни на газ).

У нас є стенограма, і ми знаємо, що вони членам Кабміну, як баранчикам, кинули ту постанову “голосуйте!”, вони і проголосували, самі не зрозуміли за що. У результаті, по суті, обклали все населення України додатковим податком. І витягнули з населення приблизно 40 млрд грн”.

Нагадаємо, 4 березня Окружний адміністративний суд Києва за позовом лідера парламентської фракції ВО “Батьківщина” Юлії Тимошенко скасував постанову Кабміну №315 від 27 квітня 2016 року про підвищення цін на газ. До появи цієї постанови газ коштував 3,6 грн за кубометр, після – 6,879 гривень за кубометр.

Відтак, якщо згадане судове рішення вдасться відстояти в апеляції, то, вочевидь, комунальні тарифи мають бути переглянуті, і НАК “Нафтогаз України” повинен буде, як мінімум, повернути громадянам переплачені гроші – за газ, тепло і гарячу воду – за період з квітня 2016 року по листопад 2018 року.

Крім того, за матеріалами суду НАБУ відкрило провадження щодо зловживання владою в Кабміні. Це означає, що прем’єр Володимир Гройсман з першим віце-прем’єром Степаном Кубівим можуть отримати судовий процес.

#влада #гройсман #кучкренко #корупція #ДБР