На голову Новини Gazeta Wyborcza: “Турецькі фашисти” замінили росіянам українських

Gazeta Wyborcza: “Турецькі фашисти” замінили росіянам українських

381
0

Після інциденту з бомбардувальником Су-24 Росія стрімко позбувається усього турецького.

“П’ятихвилинки ненависті” змістили у бік Туреччини, яка тепер стала більш “фашистською” і “одвічним ворогом” для зомбованих російським телебаченням, передає ІНФОРМАТОР посилаючись на дослідження Gazeta Wyborcza.

Як зазначає Gazeta Wyborcza, росіяни демонстративно відмовляються від турецьких найменувань, продуктів і відпочинку у Туреччині. А у місцевих ЗМІ, підкреслює польське видання, “турецькі фашисти” відсунули далеко на задній план “фашистів українських”.

“Російські учні гімназії збирають гроші на новий Су-24. Сьогодні в Росії слід випробовувати огиду до Туреччини. І робити це треба вельми демонстративно”, – пише польський журналіст Вацлав Радзівінович у виданні Gazeta Wyborcza.

Діти з Саратова оголосили про збір коштів на новий бомбардувальник Су-24 – такий же, який у вівторок збили турки. До збору грошей на новий літак, який стоїть принаймні 5 000 000 доларів США, залучають своїх ровесників по усій країні учні з військово-політичного гуртка саратовській гімназії №3, розповідає автор.

У заклику, розміщеному в мережі, молоді патріоти нагадують, що під час Другої світової війни громадяни СРСР скидалися серед іншого на нові літаки, танки для Червоної армії, щоб показати німецьким фашистам, що радянський народ непорушний. “Отже, зараз настав час, щоб назбирати на Су-24, а також і туркам показати, що росіян перемогти неможливо”, – підкреслює Радзівінович. Реакція дітей не дивна, адже прокремлівські телеканали в останні дні почали таврувати “турецьких фашистів”, які відсунули на задній план “українських фашистів”.

А засновник популярного “Хору Турецького” Михайло Турецький відчув себе так, ніби його викликали до дошки. Його прізвище сьогодні раптом прозвучала підозріливо. “Тому музикант напросився на радіостанцію “Російська служба новин”, щоб запевнити, що Турецька – це не від Туреччини, яка збиває літаки, а від польського міста Турек”, – зазначає журналіст.

У свою чергу, підприємці з Красноярська зібралися в п’ятницю, щоб колективно заявити, що вони очистять назви свого бізнесу від усього, що звучить на турецький манір, Наприклад ресторан “Султан-Сулейман” буде перейменований у “Султан-Вован”.

“Вован – це зменшувальне від єдино правильного імені Володимир”, – додає автор.
З повсюдним схваленням були зустрінуті введені Кремлем санкції щодо Туреччини. Правда, з’являються думки, що заборона імпорту призведе до того, що помідори, цитруси, які й так дорого коштують в Росії, знову подорожчають, і набагато. “Проте бажання покарати турків настільки сильно, що на таку дрібницю можна і не звертати уваги”, – підкреслює Радзівінович.

“Буде боляче від чогось іншого”, – додає він. Кремль “порекомендував” турфірмам не продавати путівки до Туреччини. А раз він порекомендував, то зрозуміло, що вони не будуть цього робити. Тому що тих, які це зроблять, просто не стане, відзначає автор.
Щорічно на пляжах Туреччини ніжилися більше 4 мільйонів росіян. Їх залучали ціни, які значно нижче, ніж в Сочі або в Криму, і це при більш високому рівні сервісу. Їх привертав великий вибір страв і напоїв. І навіть той факт, що щороку кілька російських туристів смертельно труїлися там фальшивим віскі за системою “все включено”, не відбиває бажання відпочивати на турецькому узбережжі.

“А тут такий облом, тим більше що рішенням Кремля край пірамід для росіян також закритий. Тепер вони з гіркотою повторюють, що після того як втратили Єгипет і Туреччину з програмою “все включено”, їм залишився Крим – який українці позбавили електрики – з програмою “все вимкнено”.

Хоробрості, однак, не втратив депутат Державної думи РФ Оганес Оганян, який вказує землякам вихід на нові пляжі. Він оголосив, що ідеальним місцем відпочинку для росіян є Мексика. “Він виступив майже як Марія-Антуанетта, королева Франції, яка, дізнавшись, що у народу немає хліба, радила йому харчуватися тістечками”, – констатував польський журналіст.

З Росії до Туреччини на тиждень можна було поїхати за 20000 рублів. А тільки найдешевший авіаквиток з Москви до мексиканського курорту Канкун коштує близько 90000. “Отже,” мексиканське тістечко “не всім замінить” турецька хліб “. Депутату, можливо, і замінить. Його платня – це сьогодні близько 10 російських середніх зарплат по країні”, – резюмував Вацлав Радзивинович у виданні Gazeta Wyborcza.

Коментарі читачів на сайті wyborcza.pl:
bobik57: А турецькі учні гімназій збирають на ракети, які його зіб’ють. Є межа дурості, за яку відповідальні дорослі, а не діти, яким це навіюється? ..

turpin: Я не думав, що росіяни так чесні: виходить, що у них настільки погано, що діти повинні збирати на озброєння.

Stix: Треба поміняти назву країни: замість Росії – Будинок божевільних.

ng1tzb10: Ми тут балакаємо, а тим часом за один долар США треба заплатити 66 рубликів.

Wasataszpilka: Турки заблокують росіянам Босфор, і тоді вони швидко стануть розумнішими. Шкода, що цей народ так оглуплений цим типом з обличчям ляльки.

ІНФОРМАТОР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я