Економіка Фінансово-майнова нерівність зростає: 82% багатств світу володіє 1% людей!

Фінансово-майнова нерівність зростає: 82% багатств світу володіє 1% людей!

1083
0

82% коштів, зароблених по всьому світу в 2017 році, пішли в руки найбільш багатих людей, яких налічується всього 1%.

Про це свідчить дослідження міжнародного об’єднання організацій по боротьбі з бідністю Oxfam

3,7 мільярда людей, що становлять найбільш бідну частину світового населення, взагалі нічого не отримали від глобального прибутку.

При цьому з 2016 по 2017 роки кількість мільярдерів безпрецедентно зросла! За даними Oxfam, новий мільярдер з’являвся в середньому кожні два дні. Всього в світі налічується 2043 людини, що вважаються мільярдерами.

“Бум мільярдерів говорить не про розквіт економіки, а про крах економічного порядку”, – заявила директор Oxfam Вінні Бьяньіма.

Керівник кампанії Oxfam в Німеччині Йорг Калінскі розкритикував поточний стан справ.

“Багата меншість в масовому порядку впливає на політичні рішення і безвідповідальним чином скорочує витрати – особливо зарплати і податки – щоб збільшувати доходи акціонерів”, – сказав Калінскі.

Oxfam закликала припинити практику податкових ухилень для концернів і найбагатших людей, запровадити більш справедливі доходи для чоловіків і жінок, а також закликала займатися інвестиціями в освіту і здоров’я “для всіх”.

В Україні ця ситуація теж далеко не краща… Місцеві олігархи, володіючи природними монополіями, для подальшого збагачення проводять політику тарифного геноциду проти народу, все більше доводячи його до зубожіння! А нинішня влада Гройсмана-Порошенка теж цьому всіляко сприяє…

А прем*єр Гройсман, теж заможний чоловічок, при цьому заявляє: ВИЩА ОСВІТА УКРАЇНЦЯМ НЕОБОВ*ЯЗКОВА! То як цензурним словом можна його назвати? Цим грошовим мішкам треба лише обслуговуючий їх персонал! Але все це до пори до часу… Мир хижинам! Війна палацам!

До пори, до часу, до наступного Майдану…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я