Новини Дуже важливі новини 7 червня.

Дуже важливі новини 7 червня.

350
0

– Президент Володимир Зеленський заявив, що Україну намагаються переконати дійти до невигідного результату вирішення питання щодо припинення війни з Росією.
“Жодних переговорів про якісь плани (йдеться, зокрема, про мирний план, який обговорюють США, ЄС та Велика Британія. ) у мене немає, такі переговори сьогодні на рівні нуля знаходяться. Звісно, всім хочеться максимально нас трішечки штовхати до якогось результату, точно не вигідного для нас, бо нас не питають поки що, а вигідного для тих чи інших сторін, які мають свої інтереси. Знову ж таки, різні: як фінансові, так і політичні”, – пояснив глава держави.

– У російському полоні перебувають понад 2,5 тисячі українських бійців з “Азовсталі”. Їхнім визволенням займається ГУР Міноборони.
Про це розповів президент України Володимир Зеленський журналістам.
За словами Зеленського, російській стороні невигідно застосовувати тортури проти наших захисників з “Азовсталі”, оскільки вони стали “публічними полоненими”.
Також президент зауважив, що не сприймає серйозно заяви від російської влади й представників “ДНР” щодо подальшої долі наших бійців, оскільки таким чином вони намагаються піаритись на цьому.

– Депутати-консерватори проголосували у закритому режимі по вотуму недовіри Джонсону. За його відставку не набралось потрібної кількості голосів
“Депутати-консерватори голосували за те, чи залишити Бориса Джонсона на посаді лідера. Голосування було закритим, результати були оголошені о 23.00 (за київським часом) .
Джонсон прибув на голосування в парламент, перед якою відбулася його закрита зустріч з депутатами.
“Я знову переможу для вас”, — сказав Джонсон депутатам на цій закритій зустрічі перед голосуванням.
Борис Джонсон отримав вотум довіри від депутатів-торі з 211 голосами проти 148. Це означає, що він залишиться на посаді прем’єр-міністра.

–Російські війська зараз мають перевагу в артилерії у Сєвєродонецьку та Лисичанську, а українські військові не можуть так само відповісти через нестачу озброєння.
Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілова сказав в інтерв’ю Financial Times.
За словами Данілова, українські військові можуть відступити від Сєверодонецька та інших міст регіону для перегрупування.
“Тимчасова втрата територій – це не трагедія. Трагедією буде втрата країни”, – сказав Данілов.

– Україна має отримати ключову роль у переговорах щодо розблокування портів із зерном. Візит глави МЗС Росії Сергія Лаврова до Туреччини не розв’язує проблему експорту.
Про це заявив прессекретар Держдепу Нед Прайс.
За його словами, Вашингтон стежитиме за візитом російського міністра до Туреччини, але вважає, що однієї поїздки недостатньо для розв’язання питання щодо розблокування експорту зерна.
“Я впевнений, що однією зустріччю не вирішиш цю проблему. Цей виклик вимагає включення України на центральну роль”, – заявив Прайс. 

#stoprussia# StandWithUkraine #ГолосНароду#

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я