На голову Новини Дружина загиблого кіборга судитиметься з загиблою Вінницькою мерією

Дружина загиблого кіборга судитиметься з загиблою Вінницькою мерією

110
0

Дружина загиблого кіборга, яка не захотіла називати своє ім’я, писатиме позовну заяву до Вінницької міської ради: там не хочуть виплачувати матеріальну допомогу.

Називатимемо її, наприклад, Ольгою. Справжнє ім’я розкривати не хоче, бо, каже, деякі особи її вже називають “спекулянткою”. Мовляв, хоче нажитися на смерті чоловіка.

Чоловік Ольги — начальник медичної частини батальйону. Загинув під час бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Ще у квітні від волонтерів жінка дізналася, що міська рада надає матеріальну допомогу сім’ям загиблих у розмірі 100 тисяч гривень.

— На той час у міськраді вже запевнили, що програм із купівлею житла не існує, тому я написала звернення про надання матеріальної допомоги, — розповідає Ольга. — Мені відмовили, оскільки ми із чоловіком були розлученні, але наша донька за сімейним кодексом України є членами його сім’ї, тобто має повне право на отримання цієї допомоги.

В кінці липня жінці також відмовили, оскільки у доньки не було вінницької приписки.

— Але ж підтведженням проживання є відвідування садочка, про що навіть не стали слухати, – продовжує Оля. — Тоді ж запевнили, що програм по забезпеченню житлом немає, і навіть не знають, хто за це відповідальний. Але на той час така програма вже була в дії, тому я все-одно просила про матеріальну допомогу, адже нам дійсно потрібне поліпшення житлових умов, вони пообіцяли щось придумати.

Коли дружина кіборга дізналася про Постанову Кабміну від 20 травня 2015 року, то стала просити про забезпечення її житлом. Відмовили також, бо донька була неповнолітньою. Тоді і надали матеріальну допомогу у розмірі 1475 гривень.

Заручившись підтримкою волонтерів, жінка подала позовну заяву до Вінницької мерії, аби там таки виплатили всю необхідну матеріальну допомогу родині загиблого.

vlasno.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я