На голову Новини Дружині Скрябіна видали аж 38 грн авторських відрахувань за пісні чоловіка

Дружині Скрябіна видали аж 38 грн авторських відрахувань за пісні чоловіка

221
0

Дружина легендарного українського співака Скрябіна отримала після гибелі чоловіка цілих 38 гривень авторських відрахувань.

Саме таку суму нарахувало Державне агенство України з авторських і суміжних прав (ДААСП) найближчий людині покійного музиканта.

Журналіст Олександр Ягольник написав на сайті “Обозревателя” цікаві подробиці українського шоу-бізнесу. Він розповів, що у ДААСП нарахували мізерну суму для сім’ї Скрябіна, але решту грошей повернуть, адже за справу взялася СБУ.

Новий керівник ДААСП Дмитро Костюк повідомив про перегляд документів стосовно власності пісень Скрябіна та грошей, які надходять родичам. Він також залучився підтримкою відомих українських зірок, які також небайдужі до дружини Кузьми.

Проблема вітчизняного шоу-бізу, за словами автора, полягає у деяких юридичних моментах. Їх можна легко виправити, але політики, а особисто Арсеній Яценюк, не збираються цього робити. Чинний прем’єр нібито обурений тим, що його доньку свого часу не пустили на велику сцену.

Також відомо, що подібні справи мають більше юридичного захисту навіть у Росії. Однак чинні українські закони дозволяють дружині Скрябіна задовольнятися лише 38 гривням.

Нагадаємо, вже майже рік пройшов з дня трагічної загибелі Андрія Кузьменко. Легендарний співак розбився в автокатастрофі у Дніпропетровській області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я