На голову Новини Допустимі 90 днів перебування в РФ для Януковича завершуються

Допустимі 90 днів перебування в РФ для Януковича завершуються

141
0

 Закони Російської Федерації передбачають для іноземних громадян 90-денний строк перебування на своїй території.

 Закони Російської Федерації передбачають для іноземних громадян 90-денний строк перебування на своїй території.

 

А ось біглий президент України Віктор Янукович якраз знаходиться на межі завершення допустимого терміну перебування в РФ, оскільки достовірно відомо про те, що свою резиденцію «Межигір’я» він покинув 21 лютого, а рівно через тиждень дав прес-конференцію в Ростові-на-Дону.

 

Так що в Кремлі могли б зробити чудовий подарунок новому президенту України, натякнувши Януковичу на необхідність покинути територію РФ. У зв’язку з такою ситуацією в МЗС України дали зрозуміти, що ця проблема знаходиться не в їх компетенції, тому варто уточнити у російських дипломатів, як довго Янукович перебуватиме в Росії на нелегальному статусі.

 

Українська Генеральна прокуратура також тримає це питання під своєю увагою, тому при появі Янукович на території країни, Віктору Федеровичу доведеться поспілкуватися з компетентними органами.

 

Заступник голови СБУ Віктор Ягун висловив сумнів, що після 90 днів перебування у Росії Віктор Янукович повернеться самостійно в Україну, але на всяк випадок співробітники спецслужб готові до такого повороту подій.

 

«Ми до всього готові. Навіть до того, що він повинен був прийти на виборчу дільницю і проголосувати за одного з кандидатів. Адже він каже, що він у свого товариша в Ростові-на-Дону, тобто міг це зробити. Ми чекаємо, але він не приїде», – заявив Ягун.

 

Варто відзначити, що Віктор Янукович перебуває в міжнародному розшуку, тому російський уряд вирішив взяти під свій захист людину, яку підозрюють у причетності до масового вбивства людей, адже в РФ таких злочинців вважають близькими до керівництва країни. Все-таки Віктор Федорович не на мітингу кричав, щоб його ОМОН «упакував».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я