На голову Новини Доки держава буде красти, ніякі реформи працювати не будуть – Гриценко

Доки держава буде красти, ніякі реформи працювати не будуть – Гриценко

151
0

 Гриценко готовий підтримати реформи президента. Але план реформ повинен існувати в природі

  Гриценко готовий підтримати реформи президента. Але план реформ повинен існувати в природі

 

 

Плану реформ президента ніхто не бачив. Або треба визнати, що його не існує в природі, або оприлюднити.

 

Про це в ефірі "Свободи слова" на ICTV заявив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

 

"Треба підтримати бажання президента реформувати країну. Поки що крім бажання нічого немає. Плану реформ ніхто не бачив. Пропозиція покласти цей план на стіл, і якщо він буде переконливий, "Громадянська позиція" гарантовано його підтримає", – зауважив він.

 

"Формуючи будь-який пакет реформ важливо розуміти, що доки держава буде красти, ніякі реформи працювати не будуть. Жодна податкова чи бюджетна реформа не змусить підприємця сплачувати податки, якщо податок буде більший за хабар. Сплачувати податки має бути вигідніше, ніж хабарі", – наголосив політик.

 

Гриценко також зауважив, що однією з найперших реформ має бути спрощення бюрократичних процедур. "Потрібно прямо в Конституції записати норму, якою заборонити державі вимагати від громадян інформацію, яку держава уже має. Це сотні довідок, які людина приносить державі через будь-який привід", – наголосив він.

 

За його словами, перш ніж впроваджувати якісь інші реформи, потрібно провести кардинальну демонополізацію: "Повністю зруйнувати монопольне становище кількох родин. Якщо взяти хімію або газ – це олігарх Фірташ, якщо вугілля – це олігарх Ахметов, авіаперевезення чи феросплави – олігарх Коломойський тощо".

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я