На голову Політика Деструктив ублюдка Бірюкова зашкалює !

Деструктив ублюдка Бірюкова зашкалює !

607
0

Советник Порошенко назвал ублюдками военнослужащих ВСУ, которые голосовали за Зеленского. Фото: Информатор🔸 Найулюбленіший волонтер колишнього мега-корумпованого президента, Юрій Бірюков назвав українських військових, які голосували за Зеленського, ублюдками! По суті, це ще одне визнання того, що Петро Порошенко і його команда протиставляє себе всій Україні!!!

📌 Що сталося?

Бірюков не зміг проігнорувати новину про те, що українські військові можуть почати патрулювати державний кордон разом з представниками “ДНР” і “ЛНР” і тому приводу написав пост в Facebook, в якому назвав військовослужбовців, які проголосували за Зеленського “ублюдками”. Але швидко одумавшись, пост видалив.

📌 Крах ідеології “Європейської солідарності”

Як виявилося, патріотична партія Порошенко регулярно ображає українську націю. Українці не ті, народ не той. І взагалі, всі, хто не голосував за Петра Порошенка – недолюдки і не мають права називатися українцями! Як вам?

Не забуваємо, що за даними ЦВК, президента Зеленського підтримали на виборах 17,7 тисяч військовослужбовців. Саме їх Юрій Бірюков назвав ублюдками! Ну і вишенька на торті – ублюдками військових Бірюков назвав в річницю боїв в районі Дебальцево!

📌 Дестабілізація від корупціонера Порошенка

Команда Петра Порошенко продовжує курс на конфронтацію, бажаючи вижити на вкрай правому електоральному полі.

Чергова заява адепта “Армавір” Бірюкова – це не більше, ніж продовження інформаційної війни проти спроб команди Зеленського досягти компромісу в питаннях Донбасу. І чим ближче Офіс президента буде ближче до цієї мети, тим жорсткішою і деструктивної буде риторика умовної “партії війни”…

Джерело

#влада #бірюков#порошенко #корупція #ДБР