На голову Політика Порошенко заламали руки і під конвой вивели за двері!

Порошенко заламали руки і під конвой вивели за двері!

821
0

Порошенко скрутили и выкинули из залаПідозрюваний в корупції і військових злочинах олігарх петро порошенко з групою неадекватних намагався зірвати виступ Президента України Володимира Зеленського на мюнхенській конференції, але раптом карма наздогнала його!

Охорона заломила олігархові руки і під конвой викинула його із залу!

Олігарх думав, що в Мюнхені він зможе вести себе так нахабно і цинічно як і в Україні, але помилився. Охоронці з особливою “любов’ю” викинули його з залу і заборонили вхід в усі зали, де виступали високі гості.

Члени банди Порошенко А. Гончаренко, Ірина Геращенко та компанія побачивши це, почали терміново відступати через чорний вхід…

Про це повідомляє депутат Максим Бужанський. Слова Бужанського повністю підтверджує екс-народний депутат Сергій Лещенко.Картинки по запросу "фото Бужанського"

Поведінка екс-президента України Петра Порошенка в Мюнхені говорить про те, що ми маємо справу з, практично, саботажем.

Про це пізніше розповів народний депутат від фракції «Слуга народу» Макс Бужанський:

«Давайте відразу визначимося, яку громадськість ми маємо на увазі. Вона у нас дуже неоднорідна. Є 73% виборців ( з 53% усіх, хто ходив голосувати – ред.), які підтримали президента України. Які щиро чекають, що у нього все вийде. І процеси реінтеграції Донбасу почнуться. Є 8% виборців Петра Порошенка. Це такий смішний чоловічок, який бігав і хапав усіх за руку на Мюнхенській конференції, як герой фільму «12 стільців». Вони зайняли позицію практично саботажників. В їхніх інтересах – будь-які невдачі, які вони використовують для своєї пропаганди », – зазначив він.

У той же час Бужанський уточнив, що справжнє ставлення Порошенко до українців простежується по поведінці його оточення.

«Як вони реально ставляться до процесів – ми всі чули і читали заяву пана Бірюкова на адресу збройних сил України, які голосували за Зеленського. Це 18 тисяч осіб. Я не пам’ятаю більше ні кого, хто, таким чином, дозволяв би собі висловлюватися на адресу бійців. При цьому партія «Європейська солідарність» ніяк це не прокоментувала », – підкреслив він.

А говорячи про самому діалозі в Мюнхені, стверджує Бужанський, то там не було нічого катастрофічного.

«Що стосується самого Мюнхена, я читав ці 12 пунктів, що є Мінські угоди і мирний процес в Нормандські форматі. А є супутня обстановка, яка явно не дотягує до того стану, в якому вона повинна бути. Нам потрібно дуже багато підтягнути. Гуманітарну сферу – там вона окремо виводиться. Є речі, про які взагалі не говорять. Не бачу нічого страшного і жахливого там », – уточнив він. Втім, є й інша оцінка Мюнхенської змови, як дехто її називає…

За словами парламентарія, відповідей на гострі питання боїться тільки Порошенко та його спільнота.

«Питання про перезапуск діалогу в суспільстві у ставленні до дуже гострих питань, воно може налякати тільки тих, хто боїться відповідей на ці питання. Порошенко і його прихильників. Решта цих відповідей не бояться », – розповів він.

Джерело

#влада #корупція #порошенко #зеленський #ДБР