Сфера ЖКГ Держкомпанія побила 9-річний рекорд з видобутку газу! То чому він дорожчає???

Держкомпанія побила 9-річний рекорд з видобутку газу! То чому він дорожчає???

346
0

Компанія “Укргазвидобування” 7 жовтня 2018 перетнула позначку у 43 млн кубометрів добового видобутку блакитного палива, що є максимальним значенням за останні 9 років.

То якого біса вартість українського газу для населення Гройсман вкотре хоче збільшити???

Бо так хочуть світові олігархи з МВФ???

“Середній добовий видобуток газу за 7 жовтня становив 43,1 млн кубів, що на 0,6 млн кубів більше за фактичні показники аналогічного періоду 2017 року”, – йдеться у повідомленні компанії.

 

 
 Компанія “Укргазвидобування” у першому півріччі 2018 року скоротила чистий прибуток порівняно із аналогічним періодом 2017 року на 9,71% – до 14,283 млрд гривень.

“Укргазвидобування”, 100% акцій якого належить НАК “Нафтогаз України”, є найбільшою газодобувною компанією країни, що забезпечує близько 75% загального видобутку газу в країні.

Компанія також експлуатує Шебелинський ГПЗ, Яблунівське відділення з переробки газу, технологічний цех стабілізації конденсату “Базилівщина” і 19 АЗС в Харківській області, які реалізують нафтопродукти і зріджений газ власного виробництва.

І хоча обсяги газовидобутгу зростають, але політика уряду у цьому митанні явно антинародна! Бо родовища продаються олігархам, а комунальні тарифи постійно підвищуються!!!

Ну а керівництво Нафтогазу ще й отримує мільйонні премії!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я