На голову Новини ЦВК визнала неможливим проведення президентських виборів у Криму

ЦВК визнала неможливим проведення президентських виборів у Криму

157
0

 ЦВК визнала неможливим створення 12 окружних виборчих комісій для проведення виборів президента України на території Криму та в Севастополі.

 ЦВК визнала неможливим створення 12 окружних виборчих комісій для проведення виборів президента України на території Криму та в Севастополі.

Як повідомляє прес-служба Центральної виборчої комісії, на засіданні в неділю відповідною постановою було визнано неможливість утворення окружних виборчих комісій з виборів президента України територіальних виборчих округів №1-10, №224, №225.

Як зазначено у повідомленні, станом на 10 квітня до комісії надійшли подання на включення кандидатур до складу окружкомів від 21 кандидата із 23 зареєстрованих. Але жоден і них не подав кандидатури до складу зазначених окружкомів на території Криму та в Севастополі.

ЦВК констатувала, що до визначення законом статусу територій АР Крим та міста Севастополя, який би регулював питання додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина, зокрема виборчих прав, суспільно-політична ситуація в цих регіонах не дає можливості державним органам під час організації підготовки та проведення президентських виборів «забезпечити дотримання засадничих принципів реалізації народного волевиявлення».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я