На голову Новини Чи українські деякі вінницькі підприємства комунальної сфери? ПРОЗРІЙТЕ!

Чи українські деякі вінницькі підприємства комунальної сфери? ПРОЗРІЙТЕ!

138
0

Часи “розвинутого” соціалізму давно пройшли й на вулицях України сувора ринкова економіка з домінуванням приватної власності…

Те, що такий баланс не завжди сприятливий для більшості людей, стало зрозуміло після свавілля цін, зокрема в комунальній сфері! Адже по незрозумілим причинам НАРОДНИМ (державним) майном заволоділи ненаситні олігархи типу Ахметова, Григоришина й їм подібних!

А що коїться у Вінниці?

Кіпріотська компанія «Garensia Enterprises Limited» володіє 22,4 відсотками ПАТ «Вінницяобленерго». ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання», яке повністю зареєстроване на Кіпрі, володіє половиною акцій ПАТ «Вінницяобленерго». Всіма іншими акціями ПАТ «Вінницяобленерго» володіє ТОВ «Компанія з управління активами «Інвестиційний капітал Україна», яка зареєстрована в офшорах на Віргінських островах.

Кінцевим бенефіціарним власником ПАТ «Вінницяобленерго» – є Максим Марков, місце проживання якого зареєстровано у Республіці Болгарія.

ПАТ «Вінницяобленерго» належить до групи «Енергетичний стандарт» – українська фінансово-просмислова група, що здійснює діяльність у різних галузях економіки як в Україні, так і за кордоном. Основним бенефіціаром і контролером групи є російсько-український бізнесмен, мільярдер Костянтин Григоришин.

Акції ПАТ «Вінницягаз» належать трьом компаніям: ПрАТ «Газтек» 48,8 %, ТОВ «Транзит-Інвест» 24 %, Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» 25 %. Засновники ПрАТ «Газтек» – 4 компанії з Кіпру.

«Вінницягаз» належить до Group DF. Це диверсифікована міжнародна група компаній, що здійснює свою діяльність у низці країн Європи та Азії. Засновником та власником Group DF є Дмитро Фірташ, який 2007 року консолідував у групу активи, які йому належали.

ТОВ “ЖЕО” – теж приватна фірма. Саме їй з незрозумілих, але явно корупційних причин під час її створення владою Вінниці за сприяння Володимира Гройсмана було передано більше 700 багатоквартирних будинків БЕЗ ВСІЛЯКИХ ТЕНДЕРІВ!!!

А свій 3-поверховий офіс вони орендують аж за 1 грн на рік!!!

ЦМСУ, яке ЧОМУСЬ займається типу обрахунком ВСІХ комунальних проплат вінничан – теж приватна структура-посередник! За свої паразитичні “послуги” вона щомісяця отримує з кишень людей додаткові мільйони!

ПАТ «Концерн Галнафтогаз» володіє мережею авто заправок ОККО, серед них – шість у Вінниці, цьому підприємству належить 9,14 гектарів території нафтобази біля залізничного автовокзалу.

90 відсотків акцій ПАТ «Концерн Галнафтогаз» належить компанії з Кіпру GNG Retail Public Limited . 40 відсотками акцій ПАТ «Укрнафта» володіє три компанії з Кіпру. ПАТ «Укрнафта» належить до групи «Приват».

Власниками групи «Приват» є Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський і Олексій Мартинов. До групи «Приват» входить понад 100 підприємств в Україні та світі. Основний дохід групі приносить нафтогазовий та феросплавний бізнес, партнером по останньому є Віктор Пінчук. До групи «Приват» також входить ПрАТ «Авіас Плюс». Всі акції компанії належать чотирьом фірмам з Кіпру.

Саме в ТАКИЙ спосіб олігархи за сприяння корумпованих чиновників ухиляються від сплати податків та в офшорах ховають власників! Ну і захищають бізнес від держави та «відмивають» гроші…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я