На голову Новини Чи причетний Порошенко до вивезення екс-судді Чауса в Молдову?

Чи причетний Порошенко до вивезення екс-судді Чауса в Молдову?

278
0

Державне бюро розслідувань провело обшуки у дружини екс-судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса, підозрюваного в корупції, і вилучило речові докази, що вказують на можливу причетність оточення колишнього Президента  Порошенка до його вивезення з України в Молдову!

Про це йдеться в матеріалах суду.Обискі були проведені 13 вересня на підставі постанови слідчого судді Печерського районного суду Києва Карабаня за місцем проживання дружини Чауса. В ході обшуку виявлено  і вилучені предмети, які можуть містити відомості про обставини вивезення Чауса в Молдову і можуть бути використані як докази і вказувати на зв’язку осіб до вчиненого злочину.

Зокрема, було вилучено: 2 ноутбука, планшетний комп’ютер, MP3-плеєр, sim-карта Muhabbet Kart SIMPLUS, флеш-носій Transcend 2 Gb і флеш-носій Sony 2 Gb, а також 2 sim-карти.Постановою  слідчого від 13.09.2019 року вилучене майно визнано речовими доказами.

16 вересня 2019 всі вилучене майно було заарештовано судом.

ДБР нещодавно почало розслідувати можливу причетність оточення колишнього Президента Петра Порошенка до вивезення з України екс-судді Дніпровського районного суду Києва Миколи Чауса, підозрюваного в корупції… Чи дійде ця цікава справа до логічного завершення?…

Джерело