На голову Економіка Чому відсторонили від виконання обов’язків директора департамента маркетингу міста та туризму Вінницької...

Чому відсторонили від виконання обов’язків директора департамента маркетингу міста та туризму Вінницької міськради?

244
0
Директора департамента маркетингу міста та туризму Вінницької міськради підозрюють у корупції

Директора департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міськради Олександра Вешелені перевірять на причетність до правопорушень, пов’язаних з корупцією.

На період розгляду справи, на підставі доповідної записки нещодавно створеного відділу з питань запобігання та виявлення корупції, службовця відсторонили від виконання повноважень.

Відповідне розпорядження Вінницького міського голови Сергія Моргунова від 3 серпня оприлюднено на сайті Вінницької міськради.Репортажи пользователей сайта Korrespondent.net - Сергій Моргунов ...

“Відділом з питань запобігання та виявлення корупції Вінницької міської ради 06.07.2020 року отримана інформація про те, що працівниками управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України на виконання ст. 257 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено дванадцять протоколів про адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією, передбачені ч.ч.1,2 ст.172 -7 КупАП стосовно нього”, – йдеться у розпорядженні.

Згідно з ч. 5 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» особа, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, якщо інше не передбачено Конституцією і законами України, може бути відсторонена від виконання службових повноважень за рішенням керівника органу (установи, підприємства, організації), в якому вона працює, до закінчення розгляду справи судом.

При цьому сам Олександр Вешелені називає цю ситуацію спробою надуманої дискредитації.

“Склалося так, що вже не перший місяць проти мене намагаються організувати надуману дискредитаційну кампанію, граючи методами неотесаного інфокілерства. Робиться це зовсім дрібною групкою безпринципних людей, котрі ніколи не мали особливої поваги до туризму. Коли в місті почалися системні зміни у 2019 році, їх неабияк це зворохобило. Тепер, користуючись турбулентною ситуацією в країні та надважким станом туристичної галузі, стало вигідно писати безглузді анонімки й доноси, двозначно натякати і погрожувати, вчиняти саботажі. Вершиною цинізму стало намагання звинуватити мене в конфлікті інтересів, який не має реального підґрунтя й аргументації. Ті, хто за останній десяток років стикався зі мною в різних сферах, чудово знають моє неприйняття будь-яких проявів підкупу чи зловживань. Якщо не інакше, то я це доводитиму у визначений законом спосіб – бо маю чітку певність у відсутності порушень в моїх діях”, – заявив він 5 серпня на своїй сторінці у Фейсбук.

Тим часом виконання обов’язків директора департаменту маркетингу міста та туризму міської ради покладено на начальника відділу розвитку туризму цього ж департаменту Станіслава Данілова.

Джерело

#міськрада #вешелені #корупція