На голову Новини Чому псуються стосунки України і Польщі

Чому псуються стосунки України і Польщі

126
0

Авторитетний політолог Тарас Чорновіл заявив, що нормальні українсько-польські взаємини неможливі, доки керівник польської партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський «правитиме бал» у своїй країні.

Про це повідомляє сайт «24 Каналу».  

Нещодавно лідер правої польської політичної сили заявив, що характер дипломатичних відносин Києва та Варшави сьогодні знаходиться під питанням. Український експерт відзначив, що таке висловлення переконливо доводить, що в Польщі крайні праві майже діють майже як крайні ліві, адже схожу картину можна було спостерігати в часи засилля в країні комунізму.  

Качинський же, на думку Тараса Чорновола, надміру амбітний політик, який, не маючи серйозних посад і тому не відчуваючи за собою значної відповідальності, прагне нав’язати Польщі свої ідеї подальшого розвитку країни.   Експерт відзначив, що України в будь-якому випадку матиме підтримку Польщі. Проте відвертий діалог між країнами навряд чи буде можливий, доки Ярослав Качинський гратиме в одноосібного правителя своєї країни, а інші польські політики дозволятимуть йому це робити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я