На голову Політика Чому люди не відчувають обіцяного Зеленським поліпшення?

Чому люди не відчувають обіцяного Зеленським поліпшення?

305
0

Картинки по запросу "фото гончарука"Питання до уряду про те, чому, незважаючи на підтримку населенням курсу президента Володимира Зеленського, люди не відчувають системних реформ і поліпшення добробуту, зададуть у Верховній Раді під час позачергового засідання в середу, 4 березня. Про це повідомив голова партії “Слуга народу”, народний депутат Олександр Корнієнко під час погоджувальної наради парламенту.

За його словами, курс Зеленського вибрало 73% населення, він був підтверджений на парламентських виборах і довіру до нього зберігається, але люди не відчувають цього “в кишенях”, “в платіжках” і “в системних реформах”.

Також Корнієнко підкреслив, що в зв’язку з ситуацією з безпекою в світі, пов’язаної з коронавірусів і можливим фінансовим кризою, потрібно інституційно і системно переглянути, що має робити уряд. Кабмін повинен перетворитися в штаб щодо усунення цих загроз, – заявив Корнієнко.Картинки по запросу "фото корнієнка"

Також, за його словами, перегляду і реформування вимагають окремі напрямки роботи уряду. Зокрема, мова йде про укрупнення міністерств, яке “до кінця не спрацювало”, і про можливе повернення до Міністерства промислової політики.

1 березня прем’єр Олексій Гончарук та голова Офісу президента Андрій Єрмак зустрілися в індійському ресторані Sutra. Гончарук заявив, що обговорювалися робочі питання.
Сьогодні Гончарук заявив, що рішення про звільнення окремих міністрів – в стадії розгляду, а сам він заяви про відставки не писав.

4 березня відбудеться позачергове засідання Ради з ініціативи Зеленського: будуть прийняті рішення щодо Кабміну.

Джерело

#влада #корупція #зеленський #гончарук #корнієнко