На голову Політика “ПРИЙШЛА ВЕСНА, ЛЮДИ ОЧІКУЮТЬ “ПОСАДОК”!

“ПРИЙШЛА ВЕСНА, ЛЮДИ ОЧІКУЮТЬ “ПОСАДОК”!

430
0

Картинки по запросу "фото рябошапки"Перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко розкритикував діяльність Офісу генерального прокурора та НАБУ.

“Дійсно, прийшла весна і багато людей очікують “посадок”, які ми обіцяли минулого року. Зрозуміло, що минулої весни ми просто не встигли цього зробити, то цієї весни це точно треба робити”, – сказав Корнієнко.

За словами Корнієнка, йдеться про блокування інформації керівника Офісу генпрокурора Руслана Рябошапки щодо того “як відбувається реформа прокуратури і чому, як це часто буває в Україні, велика системна реформа заважає поточній діяльності, заважає висувати конкретні підозри”.

Окрім цього заступник голови фракції “Слуга народу” закликав провести “непросту розмову з НАБУ, яке нам довго розповідало протягом 5 років, що їм заважає відсутність політичної волі”.Картинки по запросу "фото ситника"

“Президенти змінюються, політична воля змінюється, а роботи знову немає. Потім заважала відсутність Антикорупційного суду, і вже суд отримав приміщення, запрацював, і знов-таки роботи немає”, – додав він.

Водночас Корнієнко зазначив, що до інших очільників правоохоронних органів також є запитання щодо поточної діяльності і розслідування резонансних справ, до ДБР “найменше поки що запитань, вони нещодавно тільки перезавантеженні”.

“Важливо, щоб люди бачили конкретний результат роботи правоохоронної системи, щоб справедливість почала в Україні відновлюватися – у формі “посадок” чи не у формі “посадок”, – резюмував він.

Нагадаємо, у травні минулого року Генпрокуратура викликала на допит директора НАБУ. Тодішній генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Ситник “забув заплатити” за відпочинок родини у мисливському господарстві “Поліське-Сарни”.

“Коли чиновник отримує будь-які послуги, а хтось інший платить, наприклад, 100 тис. грн, то це називається неправомірна вигода. Пан Ситник мав би це показати у декларації як подарунок, або ж краще заплатити самому”, – говорив Луценко.Картинки по запросу "фото луценка"

Згодом Сарненський суд Рівненської області оштрафував Ситника, присудивши йому штраф у розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів (3400 грн).

Своєю чергою директор НАБУ подав апеляцію, проте Рівненський апеляційний суд визнав елітний відпочинок на Рівненщині: суд визнав Ситника винним у корупції.

Джерело

#влада #корупція #ситник #корнієнко #рада