На голову Новини Чоловіків у ДНР насильно забирають до війська

Чоловіків у ДНР насильно забирають до війська

319
0

Командувач центру територіальних військ південного військового округу Ростова-на-Дону ЗС РФ віддав письмове розпорядження про заборону звільнення військовослужбовців з війська.

Заборона дійсна по закінченню дії контракту. Про це інформує прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України, повідомляює  gazeta.ua.

Такі заходи командування армії РФ робить, щоб підтримувати бойову готовність і зберегти чисельність особового складу російських окупаційних військ на окупованих територіях.

“Вказане розпорядження обурило особовий склад окремих частин, який перебуває на передових позиціях і на полігонах. Це спричинило відмову виконувати накази та сутички з кадровими офіцерами ЗС Росії”, – повідомляють розвідники.

Зокрема, у 2-й окремій мотострілецькій бригаді 2-го армійського корпусу ЗС РФ відмітили випадок групового вживання спиртних напоїв з подальшим “з’ясуванням стосунків” з російськими офіцерами.

У 9-му окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти 1-го армійського корпусу ЗС РФ до 120 осіб звільнились по закінченні контракту. “Армійці” не очікуючи виплати заборгованого грошового забезпечення, поспішно залишили розташування частини.

Сержантський і рядовий особовий склад 3-ї окремої мотострілецької бригади 1 АК, дізнавшись про розпорядження російського окупаційного командування, відмовився здавати частину грошового забезпечення на “потреби бригади та армійського корпусу”. У відповідь командування бригади заборонило відпустки.

З метою покриття значної неукомплектованості особовим складом командування 6-го окремого мотострілецького полку 2 АК вживає заходи щодо насильного примушення громадян до проходження військової служби за контрактом. Терористи відправляють молоде поповнення до навчальних центрів без оформлення призовних документів.

Командування “1-го армійського корпусу ДНР” вирішило обмежити видачу звільнень і вільне переміщення “військовослужбовців” за межі пунктів постійної дислокації. Крім цього “командування” розглядає можливість введення заборони продавати спиртні напої “військовослужбовцям” у формі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я