На голову Новини Чого хочуть чоловіки після 30 років шлюбу, – американська письменниця

Чого хочуть чоловіки після 30 років шлюбу, – американська письменниця

165
0

Після недавніх одкровень мого чоловіка жити хочеться більше, ніж коли-небудь. Чому?

«Одного разу ввечері моє шкільне кохання, чоловік, з яким ми прожили у шлюбі 32 роки, запитав, чи я не хочу сходити куди-небудь разом», – пише американська письменниця Леслі Бланшар у колонці для A Ginger Snapped.

День видався нудним, але, продовжує автор, вона постаралася проявити ентузіазм: «Звичайно! Давай влаштуємо побачення вдома. Адже це теж весело. У дітей свої плани, будемо тільки ти і я».

Через кілька хвилин вони йшли в ресторан, продовжує колумністка. Незабаром Бланшар з чоловіком сиділи в окремій кабінці в ресторані, розташованому недалеко від їхнього будинку. «Після того, як ми комфортно розташувалися, мій настрій почав змінюватися. Добре буде розслабитися за парочкою коктейлів, дозволивши собі кілька фривольностей у стилі «ти що, люди дивляться» – колись я дуже любила це. Іншими словами, я була рада, що ми вибралися», – розповідає Бланшар.

Попиваючи коктейлі і розглядаючи людей, її чоловік без якої-небудь видимої причини почав міркувати: «Напевно я помру першим. Але якщо з якоїсь причини першою помреш ти, я, ймовірно, не буду шукати надто молоду другу дружину. Найімовірніше, зупинюся на комусь після 40, хоча вважаю, що жінки за 50 не менш привабливі».

Дивно, але навіть після 30 з гаком років шлюбу людина може здивувати, зазначила автор. Помітивши її подив, чоловік продовжив жваво описувати ідеальну заміну: «Вона, звичайно, повинна бути розумною, пристрасною та енергійною. Непогано б, щоб вона була трохи хазяєчкою».

Потім колумністка говорить кілька слів про себе (Дружину №1): «Мені 52 роки, що, до речі, нові 40. Кожен день займаюся фізичними вправами. Не зловживаю алкоголем. Не курю. Іншими словами, поки не збираюся вмирати».

Але тепер, зазначає автор, сидячи в барі з приглушеним світлом і попиваючи мартіні за $15, вона зрозуміла, що питання здоров’я і гарної форми набуло зовсім нового значення. «Здається, у мого майбутнього вдівця неслабкі запити. Він оголосив досить високі вимоги до своєї другої дружини». Ще більше збентежувало, пише автор, що вона відчула ревнощі до обраної після її смерті нової дружини.

Далі колумністка дає коротке резюме вимог до Дружини №2: «Ця жінка 40-50 років повинна мати рівень інтелекту вище середнього і завжди бути готова принести більше задоволення в ліжку – відразу після того, як дістане кекси з плити і дочистить унітаз.

«Можливо, мені має бути соромно визнавати це, однак наступного дня я прокинулася з якоюсь новою жагою життя, – пише автор. – Жити хочеться більше, ніж коли-небудь. Я зробила пробіжку навколо кварталу, 20 віджимань, 50 підстрибувань, записалася на прострочену мамографію, колоноскопію і огляд серця. Потім пішла в магазин за вітамінами, апельсиновим соком і банкою сонцезахисного крему з фільтром SPF 80», – підсумовує автор.

Переклад НВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я