Новини Брехня голови зомбує: як місцева влада приписує собі чужі заслуги!(ВІДЕО)

Брехня голови зомбує: як місцева влада приписує собі чужі заслуги!(ВІДЕО)

383
0

«Європейська стратегія», кандидатом на посаду міського голови від якої є Сергій Моргунов, роздає вінничанам «Вінницьку газету», де відверто бреше про свої заслуги!

У статті під назвою «Крапля камінь точить»: як місцева влада тисне на Київ, автор Наталка Терен розповідає про те, що за ініціативою Сергія Моргунова, депутати міської ради проголосували за звернення до Уряду з вимогою повернути безкоштовний проїзд пільговим категоріям вінничан.

 

Однак Наталка Терен забулась зазначити, що в той час, коли депутати приймали рішення проголосувати за зазначене звернення, під стінами міської ради стояло близько трьох тисяч пенсіонерів під керівництвом Віктора Малиновського.

Вони прийшли з вимогою до Моргунова, з тим самим зверненням, яке потім було винесене на голосування депутатам.

Пенсіонери змусили Моргунова та депутатів міськради почути їхні вимоги, бо їх було багато!

Пам’ятаєте, тоді Моргунов побоявся вийти до невдоволених вінничан, тому відправив на «переговори» свого заступника Реву Андрія.

Наша робоча група у кількості 10 учасників, довго вела діалог з представниками міської ради і таки дійшли спільної мови…

Наше звернення було прийнятим, а згодом і підтриманим Моргуновим…

Нижче цієї статті відео сюжет, який підтверджує наші слова!

Тож шановні вінничани, не вірте тим брехунам з міської ради, що тримаються зубами за свої крісла. Єдине, що вони можуть – це вішати лапшу на вуха територіальної громади та грабувати міський бюджет.

Будьте пильні у своєму виборі! Голосуйте за Партію пенсіонерів України, яка відстояла для вас безкоштовний проїзд!

Наш номер у виборчому списку – 4!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я