На голову Новини Bloomberg назвав «Укрзалізницю» найприбутковішою інвестицією в світі

Bloomberg назвав «Укрзалізницю» найприбутковішою інвестицією в світі

117
0

Облігації ПАТ «Укрзалізниця» в 2015 році були найбільш дохідними інвестиціями в світі за версією агентства Bloomberg.

Експерти оцінили прибутковість широкого спектра активів в 2015 році: від валют і фондових індексів до сировинних товарів і викидних облігацій.

Єврооблігації «Укрзалізниці» визначені як найбільш високодохідний актив минулого року в сегменті викидних високоприбуткових облігаций junk bonds з погашенням в травні 2018 року.

Інвестиції по облігаціях могли принести близько 90% дохідності за рік, перевищивши прибутковість лідера в сегменті акцій – Ямайського фондового індексу, який показав зростання на 83% і найприбутковіше валюти 2015 року – сомалійського шилінга, зростання якого склало 18% за рік.

Наголошується, що на зростання вартості облігацій «Укрзалізниці» вплинула макроекономічна стабілізація в країні і вихід України з переддефолтного стану, що відображає зростання прибутковості суверенного боргу України, який був успішно реструктуризовано.

Наприклад, випуск держбондів з погашенням у вересні 2020 показав 50% дохідності, багато в чому задаючи тренд вартості інших квазідержавних боргових паперів, найбільш яскравою з яких є облігації «Укрзалізниці».

/фото sq.com.ua/

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я