На голову Новини “Блокадники” кличуть збиратися в Харкові у великі конвої

“Блокадники” кличуть збиратися в Харкові у великі конвої

131
0

“Штаб блокади” непідконтрольних територій попросив своїх прихильників збиратися у Харкові і формувати там великі конвої.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив один з організаторів блокади нардеп від “Самопомочі” Семен Семенченко.

 Він підтвердив, що усіх затриманих “блокадників” відпустили.

“Всі ті, хто хоче їхати до нас допомагати, збираємося в Харкові, формуємо великі конвої, проїжджаємо, тому що досі затримують на блокпостах, не пропускають. Але є одне “але” вранці з усіх офіційних сайтів зникло повідомлення про те, що офіційно зареєстрована зброя буде забиратися. Вони зрозуміли, що не можуть через офіційну зброю затримувати”, – сказав він.

Семенченко додав, що на Майдані у Києві о 19.00 будуть збиратися люди, щоб вирішувати “що далі”.   

Як відомо, у поліції Донецької області заявляють, що всі затримані “блокадники” були відпущені, жоден з них не мав тілесних ушкоджень.

У понеділок ввечері співробітники Служби безпеки України затримали в зоні проведення антитерористичної операції 43 людини зі зброєю.

Підставою для затримання стала відмова здати зброю.

“Ми нікого не штурмуємо, проводяться контрдиверсійні заходи”, – прокоментувала речник СБУ Олена Гітлянська заяву “Штабу блокади торгівлі з окупантами” про нібито штурм їхнього редуту на станції “Кривий Торець”.

У повідомленні, опублікованому в Фейсбуці на сторінці “Штабу блокади торгівлі з окупантами” в понеділок, було зазначено, що редут на залізничній станції “Кривий Торець” в смт Щербинівка Торецької міськради Донецької області захоплений співробітниками Служби безпеки України та Корпусу оперативної раптової дії (КОРД) Національної поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я