Благодійність Благодійний фонд “Українська громада” В.Малиновського та С.Буравля, партія “Рішучі” С.Янченко працюють для...

Благодійний фонд “Українська громада” В.Малиновського та С.Буравля, партія “Рішучі” С.Янченко працюють для переможців!

400
0

БФ “Українська громада” та партія “Рішучі” ! Разом до перемоги!

“Благодійність передбачає дієве ставлення людей одне до одного, спрямоване на підтримку і допомогу тим, хто цього потребує”.

Це стверджують засновники БФ “Украінська громада” Віктор Малиновський, Сергій Буравель, та голова обласного осередку партії “Рішучі” Сергій Янченко.

Не словом, а ділом!

Так бійці двох бойових бригад ЗСУ дякують В.Малиновського, С.Буравля та С.Янченко за чергові 17 з половиною тонн чудової мінеральної води Моршинська і Миргородська. Возможно, это изображение 2 человека и в помещенииТакож поранені бійці ЗСУ, що лікуються в одному з шпиталів Центрального регіону , вдячні  Віктору Малиновському та його колегам за постійну підтримку мінеральною водою Моршинська і Миргородська. Возможно, это изображение 3 человека и в помещенииПродовжуємо, бо без води і не туди і не сюди ! Морські піхотинці дякують за чергові 5 тонн мінеральної води Моршинська.Возможно, это изображение 1 человек

“Цілком справедливим є твердження про те, що благодійність є найбільшим виявом гуманності. Гуманність — це здатність однієї людини ставитися по-людськи до іншої. Ця здатність виявляється багато в чому, наприклад, у чуйності, повазі, любові до інших, умінні співпереживати їм, прощати їхні людські недоліки й вади.”

Такі думки має голова обласного осередку партії “Рішучі”, учасник бойових дій, Сергій Янченко.
Разом до перемоги!

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я