На голову Новини Берег річки у Козині, який орендує Порошенко, закрили від громадян

Берег річки у Козині, який орендує Порошенко, закрили від громадян

110
0

Із 2015 року цю ділянку під Києвом орендує президент України Петро Порошенко

Вільного доступу громадян до річки Козинки у селищі Козин з ділянки, яку орендує президент України Петро Порошенко, немає, хоча таку вимогу поставив екологічний департамент Київської обласної державної адміністрації. Орендована ділянка над річкою площею 0,75 га огороджена спільним парканом із ділянкою з маєтком, яка перебуває у власності президента, пише Радіо Свобода

Журналісти наводять висновок департаменту екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації, який надавав погодження проекту землеустрою щодо надання ділянки в оренду Петрові Порошенку, у липні 2015 року поставив вимогу: «Забезпечити вільний доступ громадян до водного об’єкту для задоволення потреб загального водокористування», однак на берег річки потрапити неможливо через паркан, який тягнеться до води, та водний патруль Національної поліції, який патрулює територію.

 

У відповідь на запит програми до президента України Петра Порошенка надійшла відповідь за підписом керівника головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Андрія Жигуліна. Він повідомив, що Адміністрація президента не є розпорядником запитуваної інформації.

​«Земельні відносини регулюються Конституцією України. Адміністрація президента України не є розпорядником запитуваної інформації. Пропонуємо Вам звернутися до визначених законодавством України органів, які здійснюють державну політику у сфері земельних відносин, зокрема земельні спори вирішуються судами, органами місцевого самоврядування та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також до управління державної охорони України», – йдеться у відповіді. Відтак позиція самого президента із приводу обмеження доступу до берега біля його маєтку невідома.

Заступник директора департаменту контролю за використанням і охороною земель Державної інспекції сільського господарства України Олесь Іващенко повідомив журналістам, що ще з жовтня 2015 року триває перевірка дотримання умов використання орендованої Петром Порошенком земельної ділянки на березі Козинки.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я