Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ Автопарк сім’ї, квартири, годинники: що заарештував суд у Дубінського

Автопарк сім’ї, квартири, годинники: що заарештував суд у Дубінського

287
0

Печерський суд Києва наклав арешт на майно підозрюваного в держзраді нардепа Олександра Дубінського.

Також під арешт потрапило майно його матері та колишньої дружини.

Зокрема в Єдиному Реєстрі зазначений перелік майна Олександра Дубінського. Під арешт потрапили 21 квартира, земельні ділянки, 15 автівок.

Крім того, йдеться й про цінне рухоме майно — годинники («JORG HYSEK V-KING», «RОLEX SUBMARINER LV», «RADO JUBILE», «ROLEX MILGAUSS», «TISSOT T461», «CORUM BUBBLE», «BAUME & MERCIER», «BREITLING A73 310», «WYLER CODE R», «BREITLING COLT»), мисливську зброю («STEYR AUG A3», «MOSSBERG»), яке належить йому на праві власності, джерела походження якого та вартість у межах повної перевірки не встановлені.

Арешт накладено в межах кримінального провадження Державного бюро розслідувань щодо ймовірної легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, а також ухилення від податків.

«З метою забезпечення збереження вищевказаного майна як речових доказів, або ненастання інших наслідків, які можуть перешкодити кримінальному провадженню, слідчий суддя, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення клопотання, оскільки накладення арешту на майно сприятиме меті кримінального провадження, а не накладення може призвести до незворотніх наслідків», — зазначається у Реєстрі.

Щодо майна, то в Реєстрі зазначено, що за останні роки родички фігуранта стали власницями 24 квартир, 17 автомобілів, 2 будинків і 70 соток землі вартістю близько $2,5 мільйона.

Сам Дубінський придбав дві квартири вартістю $100 тисяч у пентхаусі 5-зіркового Fairmont Grand Hotel на столичному Подолі, шість земельних ділянок у селі Хотів під Києвом, на двох з яких звели маєтки, земельну ділянку з будинком у Соломʼянському районі Києва, квартиру в елітному житловому комплексі «Французький квартал» у Печерському районі Києва, квартиру на масиві Теремки в Києві.

Станом на листопад 2019 року нардепу належало сім автомобілів, серед яких Mercedes-Benz, Porsche, Volkswagen, Honda та Subaru.

Мати Дубінського за останні пʼять років стала власницею 19 обʼєктів нерухомості загальною вартістю близько мільйона доларів. Також їй належать два автомобілі Mercedes-Benz, два BMW, а також Toyota Land Cruiser, Maserati Coupe Cambiocorsa і ЗАЗ Vida.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я