На голову Новини Австрія заборонить паранджу на все обличчя у громадських місцях

Австрія заборонить паранджу на все обличчя у громадських місцях

171
0

Правляча коаліція Австрії погодилася заборонити паранджу у громадських місцях, яка закриватиме все обличчя жінки, наприклад у судах і школах.

Розглядають також також заборону для держслужбовців носити хустки, а також інші релігійні атрибути, пише ВВС.

Ці заходи розуміють як спробу протистояти ультраправій Партії свободи, чий кандидат програв на президентських виборах минулого місяця.

Центристська коаліція ледве не розвалилася минулого тижня на тлі кризових переговорів щодо майбутньої політики уряду.

“Символічний” крок

У деталізованому пакеті реформ, коаліція присвятила запланованій забороні на ісламську паранджу лише два рядки.

“Ми прагнемо до відкритого суспільства, яке передбачає відкрите спілкування. Вуаль, яка закриває все обличчя у громадських місцях стоїть на цьому шляху і має бути заборонена”, – зазначили у документі.

За оцінками, закритий хіджаб в Австрії носять 150 жінок, але чиновники, які займаються туризмом, побоюються, що такі заходи відлякуватимуть відвідувачів із Перської затоки.

Один із представників уряду повідомив австрійській газеті, що заборону застосують як для гірськолижних курортів, таких як Целль-ам-Зеє, так і у Відні.

Кілька європейських країн ввели аналогічні заборони, але австрійський крок, за словами віце-канцлера країни, є “символічним”.

Міністр Курц сказав, що це у цьому питанні важливо зберегти нейтральність, особливо для тих, хто працює із громадськістю, в поліції або школах.

Франція і Бельгія заборонили паранджу в 2011 році, аналогічний крок зараз ухвалюють у голландському парламенті.

Бурка

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила минулого місяця, що вуаль на все обличчя у Німеччині слід заборонити “всюди, де це юридично можливо”. Британія не забороняє нікаб або паранджу.

Що таке нікаб і бурка?

Нікаб – це вуаль на обличчя, яка не закриває голову навколо очей. Проте, до нього можна причепити окрему вуаль. Його носять із додатковою хусткою.

Бурка найбільше закриває обличчя. Вуаль повністю закриває обличчя і тіло, жінки дивляться через сітку, вшиту на рівні очей.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я