На голову Економіка Амбітні цілі України! І поради нам мільярдера Джека Ма

Амбітні цілі України! І поради нам мільярдера Джека Ма

363
0

Володимир Зеленський зустрівся із засновником компанії Alibaba Group Джеком Ма!

«У нас дуже амбітні цілі. Ми хочемо повністю перезавантажити Україну, щоб у країні з’являлися такі люди, як ви», — зазначив Глава держави під час зустрічі.

Зеленський додав, що до влади в Україні прийшли молоді люди, які прагнуть змін та хочуть зробити країну привабливою для інвестування.
Зокрема, він розповів про «Державу у смартфоні» та наголосив, що трансформація України в успішну країну неможлива без цифрових технологій.

На думку Володимира Зеленського, Українська держава може запропонувати багато цікавих бізнес-можливостей для інвесторів, зокрема для компанії Alibaba. Упродовж останніх років в Україні було відкрито понад 100 R&D-центрів відомих глобальних компаній, таких як Samsung, Boeing, Ericsson, Huawei, Oracle, Siemens.

Володимир Зеленський запропонував Джеку Ма розглянути можливість відкриття такого центру в Україні для посилення роботи Alibaba у європейському регіоні. Президент відзначив, що Україна має одних із найкращих у світі фахівців з data analytics та може запропонувати справді сильну експертизу для створення центру аналізу даних і штучного інтелекту.

Мільярдер Джек Ма назвав 4 речі, які треба розвинути Україні:

Україні варто удосконалити логістичну інфраструктуру, покриття інтернетом, систему платежів для розвитку електронної торгівлі та підприємництво, вважає засновник Alibaba Group та найбагатша людина Китаю Джек Ма.

Це Ма сказав під час Київського міжнародного економічного форуму у п’ятницю.

“Три речі, які Україні варто було б розвивати, – інтернет-інфраструктура, логістика та електронні платежі. І ще підприємництво. Якщо ці чотири складові будуть готові, в України з’явиться величезний потенціал в інтернеті”, – сказав Ма.

Ма також зазначив, що був розчарований, дізнавшись, що доставка товарів із Китаю до України займає чотири-сім днів.

“Це показники минулого століття. Їх потрібно поліпшити”, – сказав він.

Джерело