На голову Новини Активісти порахували, у чиї списки пролізло найбільше екс-регіоналів

Активісти порахували, у чиї списки пролізло найбільше екс-регіоналів

113
0

Громадські активісти проаналізували виборчі списки партій в 11 областях і з’ясували, що найбільше екс-регіоналів потрапили у списки БПП, “Нашого краю” та “Відродження”.Відповідні дані оприлюднив депутат Андрій Левус разом із поіменним аналізом.

Операція “Фарбовани лис” – найбільше регіоналів у списках БПП, “Нашого краю” та “Відродження”. ПОІМЕННІ СПИСКИ

Виборча кампанія уже на фініші. Через кілька днів українці оберуть собі місцеву владу. Для того, щоб цей вибір був більш об’єктивним та усвідомленим, я ініціював збір інформації про фарбованих лисів – екс-регіоналів, що намагаються пролізти в нову владу у списках різних політичних сил.

Фарбовані лиси діють більш хитро, не міняючи своїх планів та принципів вони просто змінюють партійний квиток. Ці люди не змінили свого світогляду, вони не хочуть змін в цій країні, для них головне – завжди бути при владі. Вони на стільки безпринципні, що у разі якоїсь біди, як зараз на Донбасі, ці люди так само безпринципно знов змінять український прапор на імперське ганчір’я для того, щоб пустити сюди розкол і розпад.

Протягом 10 днів громадські активісти та експерти поіменно виявляли людей, які правдою і вірою служили Януковичу, а зараз перефарбувались в інші кольори, і йдуть у списках патріотичних партій.
Наведу дані з 11 проаналізованих областей. Цифри дуже сумні. Ми нарахували 330 фарбованих лисів, що рвуться до обласних рад Одеської, Хмельницької, Сумської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Херсонської, Миколаївської, Кіровоградської та Полтавської областей.

Херсонська область є лідером по кількості фарбованих лисів серед кандидатів до нової місцевої влади. Їх тут 54 («Наш край»-20, БПП-8 «Відродження»-18, і по одному від «Свободи» та «Укропу»). Друге та третє “почесні” місця займають Полтавщина та Кіровоградщина, 43 та 41 фарбованих лисів відповідно.

Щодо партій. Коли я попросив громадськість поділитися даними щодо «колишніх», думав, що найбільшими за кількістю регіоналів будуть «Наш край», або «Відродження».

Вони мають 102 та 57 фарбованих лисів в списках проаналізованих областей відповідно, в той час, коли БПП пропустив до себе 120 таких елементів. Отже, на жаль, саме президентська партія стала лідером нашого антирейтингу фарбованих лисів.

Дуже прикро, що партія, яка в усіх можливих медіа нагадує про Майдан та боротьбу з агресором, про реформи і життя по- новому пропускає в свої списки “старих”, колишніх поплічників Януковича.

Патріотичному виборцю слід бути уважними – дивитись не на лише на партійні бренди а й на прізвища та вивчати персональну історію кожного з них. Добре, що виборчий закон дає можливість обирати серед різних висуванців від однієї партії.

Ось антирейтинг партій, які прихистили в себе екс-регіоналів. (11 областей, рівень облрад)

1.БПП – 120
2. Наш край – 102
3. Відродження – 57
4. ВО «Батьківщина» – 26
5. Аграрная партия – 12
6-7. Укроп и Свобода, по 1.

Також велика кількість екс-регіоналів в різних місцевих проектах на кшталт “Довєряй дєлам”, Морська партія, “Нові обличчя” тощо.

А за цим лінком ви знайдете ПОІМЕННІ списки фарбованих лисів кандидатів до облрад та міськрад обласних центрів у згаданих обласях 
https://drive.google.com/folderview…

Прохання – допоможіть поширити цю інформацію. Максимально ефективно буде публікувати не лише лінк, а самі списки відповідно до області в якій ви проживаєте.

Разом очистимо Україну від політичного мотлоху та реваншистів!

Кампанія “Фарбований лис” розпочалась так http://m.censor.net.ua/…/kampanya_quotfarbovaniyi_lisquot_o…

Українська правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я