На голову Новини Активісти під «METRO» та «Епіцентром» вимагали вилучити з магазину російські товари, наступного...

Активісти під «METRO» та «Епіцентром» вимагали вилучити з магазину російські товари, наступного разу обіцяли прийти з «факелами»

235
0

Представники Спілки десантників Вінниччини разом із Самообороною Вінницького району вручили директорам двох магазинів попереджувальні листи сьогодні, третього лютого. Мітингарі вимагають від дирекції магазинів заборонити продавати товари із Росії. Наступного тижня обіцяли відвідати й інші мережі, а якщо до них не дослухаються – застосують радикальніші дії.

Представники Спілки десантників Вінниччини разом із Самообороною Вінницького району вручили директорам двох магазинів попереджувальні листи сьогодні, третього лютого. Мітингарі вимагають від дирекції магазинів заборонити продавати товари із Росії. Наступного тижня обіцяли відвідати й інші мережі, а якщо до них не дослухаються – застосують радикальніші дії.

 

До «Епіцентру» прийшло близько 10 активістів із різними прапорами. Привезли із собою КАМАЗ, заповнений до верху шинами. Частину з них спочатку збирались підпалити, втім, передумали.

 

 

– На основі постанови ВР про визнання Росії – країни агресора ми дуже ввічливо сьогодні попросили прибрати товари російського виробництва із продажу. Щоб не спонсувати ту зброю, яка приходить і використовується проти наших військових, – говорить голова правління благодійної організації українська громада Союзу десантників України. Сергій Буравель. Наступна акція відбуватиметься через тиждень в магазинах «Грош» та мережі «АТБ,» а ще через тиждень буде в «Сільпо».

 

 

«Спільним рішенням Самооборони Вінниччини та Союзу десантників України від 19 січня 2015 року торгівельні установи, які торгують товарами країни-агресора Росії повинні в термін 10 днів після попередження забрати з залів товари, вироблені в РФ. Після цього терміну всі товари РФ будуть примусово вилучатись і направлятись в зону АТО», – йдеться у попередженні, яке вручили директорам обох гіпермаркетів.
– Епіцентр – компанія повністю українська, платимо всі податки в бюджет. Той же самий єдиний військовий збір. Вони пропонують в листі вилучити з обороту товари російського виробництва і віддати їх – куди? Мені не зрозумілі ці вимоги, – говорить директор гіпермаркету «Епіцентр» Андрій Іванов.

 

Активісти в Епіцентрі вирішили «наочно» продемонструвати проблему.

 

 

– Буквально за 5-7 хвилин ми зібрали цілий візок товарів, які виготовлені в Росії. Побутова хімія, всі книги, ми ціленаправлено не вибирали. Ми просто попросили. Якщо люди не зрозуміють, ми будемо вживати інших заходів. Поки що ця акця має попереджувальний характер, – каже Сергій Буравель.

Далі активісти прийшли в «Метро». Візків не збирали, покликали директора та вручили їй письмове попередження. В розмові з директором, Сергій Буравель пообіцяв наступного разу повернутись із «факелами», якщо компанія не забере з полиць російські товари. Під час цієї розмови до них підійшов начальник вінницької районної міліції Віктор Сидоренко, спочатку привітався, далі мовчки спостерігав за активістами.

 

 

На думку директора компанії «Метро Кеш енд Кері» – Вінниця подібні акції дестабілізують і так вже неспокійну ситуацію, заважають роботі не лише торгового центру, а й роботі іноземного інвестора на території України.

– Ми нашому клієнту надаємо право вибору, надаємо йому повну інформацію про товар, в тому числі і країну виробника. Нам було рекомендовано рішенням вінницької міської ради вказати країну виробника. На усіх цінниках покупець може її побачити, – говорить директор «Метро Кеш енд Кері» – Вінниця Анна Губанова, – Реагувати будемо в максимально правовому полі, цей документ буде переданий на розгляд нашого керівництва, юридичної служби . За необхідності будемо залучати правоохоронні органи.

 

Джерело: 20 хвилин

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я