На голову Новини Активісти Голосу народу спілкувались із комунальною владою

Активісти Голосу народу спілкувались із комунальною владою

165
0

Відбулась зустріч мешканців будинків №44 та №46 по вул. 50-річчя Перемоги і членів Незалежної профспілки «Голос народу» з представниками комунальних структур. На зустрічі владу представляли заступник директора Департаменту житлового господарства Альберт Олійник та Начальник ЖЕК-5 В. Азерін.

 

12 вересня відбулась зустріч мешканців будинків №44 та №46 по вул. 50-річчя Перемоги і членів Незалежної профспілки «Голос народу» з представниками комунальних структур. На зустрічі владу представляли заступник директора Департаменту житлового господарства Альберт Олійник та Начальник ЖЕК-5 В. Азерін.

Мешканці будинків вимагали здійснити перерахунок коштів, вкладених ними в здійснення невідкладного та поточного ремонту. Та попри той факт, що ініціативна група з будинку №44 встигла побувати на прийомі у заступника Вінницького міського голови В. Коровія, позиція Департаменту ЖГ була непохитною – жодного перерахунку та відшкодування коштів.

Відносно пропозиції людей встановити на будинок власний лічильник для обліку електроенергії також пролунала відмова. Мовляв, платіть як платили. Та людей не вдовольнила така відповідь, адже за освітлення місць загального користування вони сплачують шалені гроші, а особливо у літку – коли лампочки в під’їзді практично не вмикають завдяки відповідній довжині світового дня.

Обурені мешканці прийняли рішення взагалі відмовитись від централізованого освітлення місць загального користування, та вивести лампочки з власних осель.

Представники «Голос народу» поставили питання про неприпустимість нарахування квартирної платні без актів виконаних робіт підписаних старшим по будинку. Начальник ЖЕК-5, В. Азерін, якого й стосувалось запитання, запевнив, що відтепер кожен акт буде підписуватись виключно старшим по будинку, втім надати відомості про загальну вартість ремонту одного з під’їздів будинку №44 він не спромігся, чим викликав загальне обурення мешканців. «Мабуть це тому, що на лікарняному пан Азерін значно частіше аніж на роботі» – висловив спільну думку представник Незалежної профспілки «Голос народу» А. Галкін.

Також, громадяни повідомили про направлення скарги до Територіального відділення Антимонопольного комітету України в Вінницькій області, в якій йдеться про системні зловживання з боку комунального підприємства ЖЕК-5. За словами мешканців з них щомісячно стягують гроші за невиконані роботи. Зокрема, на ремонт одного з під’їздів «сталінки» люди скинулись з кожної квартири по 50 гривень на фарбування панелей та перил. Та бухгалтерія ЖЕКу дивним чином забувши про цей факт, включила ці гроші в комунальні рахунки.

За поточний ремонт цього під’їзду громадяни платять вже більш, ніж півроку, хоча на особистій зустрічі С. Кушнір обіцяв провести ці роботи безкоштовно, враховуючи жалюгідний стан будинку та неналежну роботу з боку тодішнього голови ЖЕК-5 В. Ковбасюка.
 

Наприкінці зустрічі Альберт Олійник, що представляв міськвиконком, фактично визнав свою необізнаність у справах цих будинків, та пообіцяв незабаром організувати аналогічну зустріч з Начальником профільного департаменту паном С. Кушніром.

З моменту зустрічі з людьми минуло майже два тижні, та попри «щирі» обіцянки представників міської влади ніхто до людей не зателефонував та зустріч з начальником департаменту ЖКГ не призначив. Мабуть в чергове забули про свої обіцянки, а може просто дуже зайняті вигадуючи якісь нові форми комунального здирництва з міської громади.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я