На голову Новини Адвокат під прицілом

Адвокат під прицілом

158
0

 Кожен активний громадянин усвідомлює існування двох фронтів: внутрішнього і зовнішнього. Під внутрішнім фронтом розуміється боротьба з кримінально-олігархічним кланом, п’явками-ригами та їх лакеями, які й досі топчуть стежки у свої крісла і жодна люстрація їх не бере. Під зовнішнім фронтом: війна на Сході

Кожен активний громадянин усвідомлює існування двох фронтів: внутрішнього і зовнішнього. Під внутрішнім фронтом розуміється боротьба з кримінально-олігархічним кланом, п’явками-ригами та їх лакеями, які й досі топчуть стежки у свої крісла і жодна люстрація їх не бере. Під зовнішнім фронтом: війна на Сході

 

 

Адвокат під прицілом

 

Тож, «бути під прицілом» сьогодні можна у будь якій точці нашої України. Так, скалкою в оці продовжує перебувати адвокат Валерій Палій, процитую Януковича: «ми б харашо жілі, єслі би нєкоторіє казли нам нє мішалі», от Палій і продовжує заважати декому «нормально» грабувати, вибачте, я мав на увазі – працювати. Ось інформація за останні спроби позбавити Палія права на адвокатську діяльність.

 

Що відбувається наразі? Коментар-пояснення надав Валерій Палій:

 

П О Я С Н Е Н Н Я

 

У зв’язку із колективною скаргою від 25.06.2014 року суддів Вінницького міського суду Ковальчук Л.В., Іванченка Я.М. і Шидловського О.В. про притягнення мене до дисциплінарної відповідальності, за браком часу стисло, відразу пояснюю, що вважаю зазначену скаргу:
по-перше, не лише надуманою, м’яко кажучи, неправдивою та безпідставною;

 

по-друге, вважаю їїчерговим доказом багаторічного (згадайте аналогічні явно організовані, також безпідставні, лише останні заяви прокурорів Сичука В.В., Добросердова А.Р., судді Нечипорук Л.Ф., заст.нач. СУ УМВС Кримчука С.Г.) підступного і досить підлогопродовження забороненого незаконного організованого переслідуваннямене як неугодного адвоката, правозахисника і як політичного активістаз боку вказаного нижче угрупування корумпованих можновладних клептоманівмісцевих органів державної влади. Зокрема, і організованими переслідуваннями за участю зазначених суддів, за мою багаторічну боротьбу з корупцією та оргзлочинною діяльністю місцевих олігархів, можновладців, правоохоронців і суддів, боротьбу проти іншої незаконної діяльності можновладців, проти тотального порушення прав і свобод людини та громадянина, свавілля, беззаконня всіх гілок державної влади, зокрема, і судової влади.

 

По-третє, до цього вважаю скаргу також незаконною помстою мені з боку вказаних суддів за правду, за мої законні заяви про їх відвід, що неодноразово заявлялись 18.06.2014 р. під час підготовчого судового засідання по справі чи кримінальному провадженню, внесеному до ЕРДР ще 05.02.2013 року за №12013010060000066. Важливо знати, що останнє було явно злочинно сфальсифіковано працівниками органів МВС і прокуратури відносно Кобріна Ігоря Єдуардовича за явно незаконною та абсолютно безпідставною підозрою його у вчиненні особливо тяжкого кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.4 ст.190 КК України. Причому, злочинно сфальсифіковано з приводу подій і правовідносин, які мали місце ще у 2006-08 роках, і які вже визнані по більше десятку справ господарськими судами та судами загальної юрисдикції всіх трьох рівнів, відповідно господарсько і цивільно-правовими відносинами(!!!).

 

По-четверте,розцінюю скаргу як заборонений підступний засіб тиску на мене і зловживання правом звернення зазначених суддів до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури у зв’язку із правомірним, чесним і добросовісним здійсненням мною адвокатської діяльності.
По-п’яте, Вважаю зазначену суддівську скаргу такою, що порушує також і гарантіїмоєї адвокатської діяльності.»

 

Не залишати у біді того, що надавав правову підтримку всьому Майдану, пообіцяв отаман Вінницького козацького полку імені Івана Богуна Володимир Воловодюк: «інакше як помста, це важко назвати ! Помста за принципи, життєву позицію, рішучість та мужність в боротьбі проти діючої системи! Ганьба тим, хто організовує розправу та їх запопадливим виконавцям!»

Що цікаво, ініціатором скарг від суддів являється така собі пані Ковальчук, суддя вінницького міського суду, що протягом останніх 2 років розглядала гучну справу проти молодого патріота Юрія Павленка (Хорта) за нібито розпалювання расової та міжнаціональної ворожнечі. Знову ж таки, адвокатом в Хорта був – Валерій Палій.

 

Михайло РЮХОВ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я