Війна Адміністрація Байдена працює над передачею Україні ракет ATACMS великої дальності

Адміністрація Байдена працює над передачею Україні ракет ATACMS великої дальності

295
0
Адміністрація американського президента Джо Байдена може попросити союзників передати Україні ракети ATACMS. Однак не ті, які Київ отримав ще минулоріч, а нові, більш далекобійні. Ними, як очікується, можна буде бити вглиб тимчасово окупованих територій, знищуючи тили противника.
 

Про це пише видання NBC News. Журналісти посилаються на власні політичні джерела.В матеріалі нагадується, що Україна торік отримала перші “атакамси”. Однак вони мають середню дальність і не дозволяють планувати ударів по далеких тилах ворога.

Наразі ж у Білому домі нібито схиляються до поставок більш далекобійних версій цієї зброї. Однак будь-яка допомога, на жаль, блокується Конгресом.

Більше того: самі Сполучені Штати мають не так багато цих ракет. Тож вони навряд чи відправлять таку зброю Україні без виділення грошей для поповнення власних запасів, зазначають журналісти.

“Тож анонімні чиновники не виключають, що (американці ) можуть попросити союзників надати Україні ракети і поповнити запаси ATACMS. Також вони (ракети ) можуть опинитися в першому пакети допомоги США, якщо Конгрес разблокує фінансування”, – сказано в матеріалі.
 
Ракети ATACMS: що це таке
Україна довго добивалася від США передачі ЗСУ даної зброї. Врешті ми отримали це в 2023 році – і неодноразово успішно застосували.
 
Ракети ATACMS (Advanced Tactical Missile Systems) – це мобільна система ракет з дальністю стрільби до 300 кілометрів. Вони розроблені для точного ураження цілей на великій відстані, таких як військові бази, аеродроми, артилерійські позиції, командні пункти та інші об’єкти ворожого війська.
 
ATACMS мають значну важливість для української армії в контексті конфлікту з російською федерацією. Завдяки своїй великій дальності і точності, ці ракети дозволяють українській армії вести удари по важливим військовим об’єктам в глибині окупованої території, не виходячи за межі власних позицій. Це дозволяє наносити удари з великої відстані і мінімізувати ризик для власних військ.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я