На голову Новини 28 жовтня 2013 року – річниця депутатства.Є пропозиція перевірити та проаналізувати...

28 жовтня 2013 року – річниця депутатства.Є пропозиція перевірити та проаналізувати діяльність депутатів.

204
0

 28 жовтня 2013 року, у понеділок, провести в м. Вінниці та обов’язково на кожному виборчому окрузі Вінниччини, мітинги на яких доповісти населенню територіальної громади Вінницької області про результати роботи за рік партій і народних депутатів ВРУ, 7-го скликання, на користь народу України!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Координатору ГО «Чесно»

у Вінницькій області

Добродію Малиновському В.В.

 

Вельмишановний Вікторе Васильовичу!

Зважаючи на те, що ГО «Чесно» прийняла рішення слідкувати за роботою народних депутатів ВРУ 7-го скликання, обраних 28 жовтня 2012 року, і доводити до відома виборців про виконання їх обіцянок-цяцянок, пропоную:

1.      В серпні місяці зібрати 32 ГО, учасників Руху «Чесно», та вибрати і затвердити 5 співкоординаторів та комісії по перевірці роботи 5-ти партій, які увійшли до ВРУ.

2.      Народних депутатів, які вибрані до ВРУ від Вінниччини, розподілити поміж цих 5-ти комісій, які теж проведуть моніторинг фактичного виконання персональних передвиборних обіцянок народних депутатів.

3.      До 28 жовтня 2013 року, провести загальне засідання Координаційної Ради ГО «Чесно», на якій затвердити висновки комісій та прийняти рішення щодо підсумків роботи у ВРУ за рік, кожної партії та кожного народного депутата від Вінниччини.

4.      28 жовтня 2013 року, у понеділок, провести в м. Вінниці та обов’язково на кожному виборчому окрузі Вінниччини, мітинги на яких доповісти населенню територіальної громади Вінницької області про результати роботи за рік партій і народних депутатів ВРУ, 7-го скликання, на користь народу України!

5.      Звернутись до усіх обласних ГО «Чесно» в Україні з пропозицією провести аналогічну роботу у своїх областях.

Активіст ГО «Голос Народу – до демократії через право»

Колективний член ГО «Чесно»

ВОО ВГО «Захист дітей війни»

Голова Управління                                                                            В.В. Козяк

08.08.2013 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я