Новини 27 лютого з 9:30 біля Верховної Ради в Киеві, а в областях...

27 лютого з 9:30 біля Верховної Ради в Киеві, а в областях біля Облрад з 10:00 відбулись Всеукраїнські акції пенсіонерів!

307
0

27 лютого з 9:30 біля Верховної Ради в Киеві, а в областях біля Облрад з 10:00 відбулись Всеукраїнські акції пенсіонерів, анонсовані їх Оргкомітетом кілька тижнів назад!

Вимоги пенсіонерів-протестувальників на кожній із таких Акцій майже однакові: перерахунок пенсій для пенсіонерів усіх категорій, індектація пенсій відповідно рівня інфляції та вимога до бюрократів від влади просто достимуватись Закону, а не обіцяти міфічні “покращення”!

З цією метою вже вкотре об’днались і цивільні, і військові пенсіонери, хоча раніше кожна з цих категорій мітингували окремо. Однак, побачивши майже повне ігнорування їх вимог з боку цієї влади, вирішили об’єднатись!

Вінницька влада ВКОТРЕ до активістів навіть не вийшла! Крики “ГАНЬБА” та “ЗЛОДІЇ!” теж не допомогли!

Виступаючі наголосили: в деяких інших містах України, де відбувались акції пенсіонерів, тамтешня влада (керівництво ОДА) виходило і підтримало вимоги протестувальників! А от вінницькій байдуже на долю свого Народу!

Лідер Партії пенсіонерів Вінниці Віктор Малиновський (в центрі фото) вкотре наголосив: “Владо, досить брехати, до нема грошей на виплати пенсіонерам! Такі гроші є!” Серед прихованих джерел для пенсійних виплат він назвав детенізацію економіки і націоналізацію видобутку нафти і газу в Україні!

Чималий мороз прискорив мітинг! Виступаючі говорили коротко і по суті, вимагаючи гідного прожиткового рівня!

Зокрема, було наголошено: ООН визнала мінімальним рівнем еквівалент 150 доларів на місяць! Тож лунали вимоги таких виплат! 

Представник Вінницької громадської спілки “Рух за очищення влади від корупції” Євген Загородній запропонував, щоб обласна влада прирівняла загальнодержавний мінімальний прожитковий рівень до регіонального плюс необхідні витрати, а це, на його думку, сума у 4 тисячі гривень щомісяця!

Активісти Акції знову занесли свої вимоги владі і наголосили: мітингувати і відстоювати свої права будуть продовжувати!

Час наступної Акції буде оголошено Оргкомітетом пізніше…

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я