На голову Економіка Жмеринському району бути: Комітет Ради погодив шостий район Вінниччини!

Жмеринському району бути: Комітет Ради погодив шостий район Вінниччини!

317
0

Для створення Жмеринського району потрібно пройти ще один етап – голосування у Парламенті.

Жмеринському району бути: Комітет Ради п…Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування погодив подання народних депутатів щодо поділу Вінницької області на шість районів.

“Наш профільний комітет підтримав пропозицію народних депутатів МФО “Вінниччина” та голови Вінницької ОДА Сергія Борзова про утоврення 6-го Жмеринського укрупненого району у складі Барського, Шаргородського та Жмеринського районів”, – написала Лариса Білозір.

Також вона зазначила, що сьогодні проголосовано в першому читанні ЗП 3614, так званий “Гроші громадам”, який дає фінансові гарантії майбутнім укрупненим місцевим радам (1470 громад затверджених кабінетом міністрів), які перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом та отримають як і міста обласного значення 60% ПДФО та інші податки.Стало відомо, яке місто на Вінниччині ст…

“Ще раз хочу підкреслити та заперечити маніпуляції, щодо того, що міста обласного значення, до яких доєднаються сільські громади втратять податки, це неправда: Самоврядні повноваження райрад перейдуть новоствореним громадам, а з ними і фінансові ресурси. Нові ж райони утворюються для організації системи виконавчої влади, а не самоврядування. Жодні сільські, селищні, міські бюджети рад більше не залежатимуть від районних і не повинні випрошувати гроші. Сьогодні також проголосували постанову 3809 про чергові місцеві вибори 25 жовтня 2020 року, а у разі непризначення, перші вибори до новостворений міських, селищних, сільських рад та їх голів”, – зазначила Білозір.

Джерело

#влада #вінниччина #райони #білозір #борзов