Війна Зеленський розповів, як змінився його син через війну

Зеленський розповів, як змінився його син через війну

228
0

Про це йдеться у книзі The Showman: Inside the invasion that shook the world and made a leader of Volodymyr Zelensky (Шоумен: Погляд зсередини на вторгнення, яке шокувало світ і зробило з Володимира Зеленського лідера).

Американський журналіст Саймон Шустер готує до другу книгу про президента України Володимира Зеленського The Showman: Inside the invasion that shook the world and made a leader of Volodymyr Zelensky (Шоумен: Погляд зсередини на вторгнення, яке шокувало світ і зробило з Володимира Зеленського лідера). Британське видання The Telegraph публікує уривки з книги.

У ній йтиметься про те, як війна зробила з нього лідера. Зокрема, у книзі розповідається, як війна змінила сина Зеленського Кирила.

“Дружина та двоє дітей Зеленського тим часом переховувалися. Олена сумувала за чоловіком, але хотіла вберегти дітей від війни, особливо коли бачила задумливе захоплення нею [війною] сина Кирила. Танці і гра на піаніно його більше не цікавили; він хотів займатися стрільбою та бойовими мистецтвами”, – пише в книзі Шустер.

Також у книзі йдеться про те, що під час телефонних розмов із батьком Кирило почас давати йому поради, пропонуючи системи озброєння, які має придбати Україна.

“Він це все вивчає… Він розмовляє з охоронцями, – з явною гордістю розповів мені Зеленський. Але Олена хотіла, щоб хлопчикові повернули дитинство”, – додав Шустер.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я