Війна Зеленський: 45 ракет доводять, що санкцій проти РФ недостатньо, як і зброї...

Зеленський: 45 ракет доводять, що санкцій проти РФ недостатньо, як і зброї для України

379
0

Президент Володимир Зеленський вважає, що 45 російських ракет, які випустила Росія 25 червня по Україні, доводять, що санкцій у світі проти Росії не достатньо.

Про це він сказав  в відеозверненні.

“Вже в понеділок, 27 червня, братиму участь у саміті “Групи семи”. На тижні відбудеться й саміт НАТО. 45 ракет за половину доби і як раз напередодні таких зустрічей – це ще одне підтвердження саме нашої позиції.

Це підтвердження, що санкційних пакетів проти Росії не достатньо, збройної допомоги для України треба більше і що системи протиповітряної оборони – сучасні системи, які є у наших партнерів, мають бути не на полігонах або на зберіганні, а в Україні, де вони зараз і потрібні – потрібні більше, ніж в будь-якому іншому місці у світі”.

Зеленський вважає, що 45 російських ракет по Україні були запущені, щоб показати “нібито Росія щось може дотиснути, що нібито російській армії щось вдається”.

“Ракетні удари Росії – це не просто руйнування нашої інфраструктури, це також і дуже цинічний, прорахований тиск на емоції наших людей. Але це не нас, а ми дотиснемо. Жодні російські ракети, жодні удари не здатні зламати дух українців”.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я