Політика Залужний, путін, вибори, п’ять замахів на життя та закінчення війни: про що...

Залужний, путін, вибори, п’ять замахів на життя та закінчення війни: про що говорив Зеленський в інтерв’ю Fox News

330
0

Президент України Володимир Зеленський дав інтервʼю Fox News. Він розповів, що запросив американського президента Джо Байдена та лідера республіканської партії Дональда Трампа відвідати Україну. Також Володимир Зеленський поділився причиною звільнення Головкома ЗСУ Валерія Залужного. Крім того, президент анонсував новий контрнаступ ЗСУ та розповів про втрати росіян і українських військових на війні.

Про це і не тільки президент України Володимир Зеленський розповів в інтерв’ю телеканалу Fox News.

Запрошення Трампа і Байдена в Україну

Зеленський запросив Джо Байдена та експрезидента США, щоб вони відвідали Україну та самі переконалися в трагічних наслідках війни.
 
“Я вітаю всіх кандидатів та всіх людей, які приймають важливі рішення або можуть надати підтримку. Але головна мета — це зрозуміти, що означає війна в Україні”, – сказав Володомир Зеленський.
 

За словами президента важливо дійсно розуміти, хто розпочав цю війну та що відбувається. Крім того, треба розуміти наслідки для нашої країни.

У нас колись була чудова Україна. Ми маємо чудову країну, але на війні — зовсім інша картина та інше життя”, – сказав Зеленський.
 
Трамп і його обіцянку закінчити війну в Україні за добу
Володимир Зеленський згадав заяву Трампа, яка звучала рівно рік тому — у 2023 році. Тоді експрезидент США заявив, що може закінчити війну в Україні одним дзвінком путіну. І, за словами Трампа, на це треба всього 24 години.
 
“Якби я був президентом, я б закінчив цю війну, і це зайняло б двадцять чотири години. Я добре знаю Зеленського. Я добре знаю Путіна. Я зможу закінчити її (війну – ) за цей час … 100%”, – сказав Трамп.
 
Президент України впевнений, що якби Трамп особисто відвідав Україну і побачив усе своїми очима, його погляди на можливість швидкого завершення війни змінилися б, і він би усвідомив, що в цьому конфлікті немає двох сторін, лише один ворог — політика путіна.
 

“Нехай він пояснить свої думки, можливо, в нього є якісь ідеї. Я не впевнений. Він побачить, що тут відбувається, і після цього, я впевнений, він змінить свій погляд. Ми всі розуміємо, що в цьому конфлікті немає двох сторін: є лише один ворог, і це політика путіна”, – сказав Зеленський.

Звільнення Залужного
Володимир Зеленський розповів про причини звільнення Валерія Залужного з посади Головнокомандувача Збройних Сил та головного керівництва ЗСУ. Президент пояснив, що такі зміни є частиною процесу перезавантаження, перебудови та зміни управління військовим командуванням. Зеленський додав, що ці перестановки не означають зміни курсу дій України. Залужному президент залишається дуже вдячним.
 
“Валерій Залужний — Герой незалежно від усього. Він захищав нашу націю і нашу країну. Я віддав йому звання Героя України, оскільки дуже вдячний йому за це”, – підкреслив Зеленський.
 
Сюрпризи на фронті для росіян
Президент України сказав, що українська армія у 2024 році не лише буде захищатися, але й готуватиме новий наступ, навіть у світлі нерівності сил між Україною та росією. Зеленський попередив, що російські сили на фронті цього року можуть очікувати сюрпризів.
 
“Оборона — наш пріоритет. Ми будемо продовжувати нашу успішну історію на Чорному морі. Я не буду деталізувати, але росіяни отримають деякі несподіванки. Південь має велике значення. Захист Сходу, де вони мають понад 200 тисяч солдатів, також критично важливий. І, звісно, ми готуємо новий контрнаступ, нову операцію”, – розповів Зеленський.
 
Втрати України й рф на війні
Коли президента запитали про втрати, він вказав на “десятки тисяч”, але водночас назвавши втрати меншими, ніж зазнала росія. Володимир Зеленський зазначив, що втрати Збройних сил України у війні значно менші, ніж втрати російських окупантів. Він стверджує, що на кожного загиблого українського військовослужбовця припадає п’ять загиблих російських військових.
Дипломатичне врегулювання війни
Зеленський розкритикував інтерв’ю російського диктатора Такеру Карлсону і відзначив, що йому не потрібно слухати понад дві години те, що там блеяв путін.
 
Зеленський впевнений, що путін є ненадійною особою, то і домовленості з ним не спрацюють. Президент України нагадав, що лідер Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц отримали гарантії від путіна, що росія не буде окуповувати Україну.
 
Він також спростував ствердження путіна про те, що росія не зацікавлена в нападі на Польщу, Латвію або ще якусь країну, додавши, що люди з оточення путіна стверджують, що він “не зупиниться, поки не досягне своїх цілей”.
 
Без допомоги Заходу Україна не втримає оборону
Президент заявив, що Україні потрібна допомога Заходу для того, щоб збільшити виробництво зброї, підтримувати оборону та підвищити потужність економіки. Зокрема, за словами президента, Києву потрібна “сильна зброя, зброя дальньої дії, ракети дальньої дії та артилерія”.
 
“Справа не в видах (зброї ), а у виробництві. Постійне збільшення цього, а також протиповітряна оборона, призначена для захисту людей, надає можливість розвитку економіки та забезпечує ситуацію безпеки”, – додав Володимир Зеленський.
 
Вибори президента в Україні
Зеленський заявив, що не скасовував вибори, зазначивши, що під час війни діє закон, який не дозволяє їх проводити. Він також сказав, що враховуючи його нинішню популярність, і якби вибори пройшли сьогодні, то українці обрали б його на ще один термін.
Щодо американських побоювань щодо корупції в Україні, Зеленський сказав, Україна дотримується реформ, яких вимагає Європейський Союз. Водночас президент також сказав, що під час війни важко запровадити нові “важкі антикорупційні реформи”.
Зеленського хотіли вбити п’ять разів
Президент України заявив, що на його життя було щонайменше п’ять замахів. Однак більш детально він не захотів розповідати про це ведучому, сказавши, що наразі, після п’ятого замаху “йому це не цікаво”.
Коли закінчиться війна в Україні
 
Відповідаючи на запитання, коли, на його думку, завершиться війна після майже двох років інтенсивних боїв, Зеленський відповів, що “світ насправді не готовий до того, що путін зможе втратити свою владу. Світ боїться змін у рф”.
Зеленський додав, що Путін перейшов усі червоні лінії. Однак, світ має зрозуміти, наскільки президент рф загрожує світові. Тоді, вважає, Зеленський, війна закінчиться.
 
“Він (путін) – неадекватна людина, він загрожує всьому світові, він намагається знищити НАТО. І він спробує це зробити. Тому коли світ зрозуміє це, тоді війна завершиться”, – сказав президент України.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я