На голову Економіка Закон щодо приєднання до електромереж,прийнято!

Закон щодо приєднання до електромереж,прийнято!

76
0
Немає опису світлини.Закон щодо приєднання до електромереж в другому читанні пройшов рекордною кількістю голосів! Ця реформа була затверджена на Нацраді реформ під головуванням Президента Зеленського в вересні минулого року в Вінниці, – пише @SaakashviliM
Зауважте, варто нашим законопроєктам пройти бюрократичні бар’єри і дійти до голосування у Верховній Раді, як кожен з них набирає рекордну кількість голосів. Так було із законом про ДАБІ, так було із законом про підключення до електромереж, так само, я впевнений, буде із законом щодо приватизації. Але проблема у тому, що поки ці реформи доходять до голосування у сесійній залі Верховної Ради, закону доводиться проходити безліч бар’єрів противників будь-яких позитивних змін, і навіть коли він приймається, починаються такі перешкоди, як у випадку з ДАБІ, коли вчора на комітеті корупціонери почали його нахабно «різати».
Цей закон важливий для будь-якого українського бізнесу, особливо для незахищених – малого та середнього. Наша реформа у три рази скорочує терміни підключення і робить його значно дешевшим!
Ми досягли цього шляхом того, що вперше за ці роки посадили за стіл переговорів усіх стейкхолдерів: НКРЕКП, Міністерство енергетики, Комітет з питань енергетики Верховної Ради та енергокомпанії. І у нас вийшло!
Позитивні результати цієї реформи відчує на собі кожен український бізнес! Дякую всім депутатам, а також Комітету з питань енергетики Верховної Ради та його голові Andriy Gerus, а також Олені Шуляк за співпрацю і підтримку.
#влада #дабі #парламент #енергоринок

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я