Політика Єврокомісія надасть у березні рамкові умови для переговорів щодо вступу України до...

Єврокомісія надасть у березні рамкові умови для переговорів щодо вступу України до ЄС

268
0

До середини березня ЄС проведе скринінг українського законодавства на відповідність праву Євросоюзу, що передує офіційному початку переговорів про вступ.

Європейська комісія у березні представить переговорну рамку щодо переговорів з Україною про вступ до Євросоюзу. Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн на пресконференції в Києві.

За її словами, членство в ЄС було б найкращим кроком для зміцнення безпеки України.

Так, до середини березня ЄС проведе скринінг українського законодавства на відповідність праву Євросоюзу, що передує офіційному початку переговорів про вступ.

«Ми вже почали процес скринінгу, там дуже багато роботи та великий графік. Я вас заохочую виконати рекомендації Єврокомісії. А з нашого боку Єврокомісія в середині березня надасть загальну рамку для переговорів», – наголосила вона.

У суботу, 24 лютого, перебуваючи у Києві під час заходів, присвячених другим роковинам повномасштабного вторгнення рф в Україну, президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн передала 50 нових автомобілів для потреб прокурорів та поліцейських у прифронтових регіонах. Генеральний прокурор Андрій Костін назвав візит пані президентки в Україну символічним. Він подякував їй за цей потужний жест солідарності з Україною.Автомобілі на Софійській площі
 
Андрій Костін відзначив, що передані автомобілі будуть дуже корисними в роботі українських поліцейських та прокурорів, які відважно збирають докази воєнних злочинів рф. І часто ризикують власним життям та здоров’ям.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я