На голову Новини Янукович: «Те, що я зараз озвучу гарантує Порошенку довічне!

Янукович: «Те, що я зараз озвучу гарантує Порошенку довічне!

497
0

Майдан був спецоперацією Росії по розвалу України.

З Януковича зняли всі санкції Євросоюзу і він спокійно може приїхати в будь-яку країну світу, в тому числі і Україну! Як вам???

Сьогодні ж спливла шоkуюча правда про Порошенко і про те, хто насправді організував Майдан і почав розстрілювати людей.

За словами адвоката екс-президента України Віктора Януковича Віталія Сердюка, його клієнт тимчасово перебуває на території Російської Федерації, а захист вживає заходів, щоб забезпечити його перебування на батьківщині.

«Він зараз перебуває на території Російської Федерації тимчасово. І захистом здійснюються заходи, які забезпечать можливість його перебування на батьківщині. Основні завдання, поставлені клієнтом – забезпечити притягнення до відповідальності винних у здачі Криму, винних у скоєнні антиконституційного захоплення влади або державного перевороту, – зараз виконуються », – заявив Сердюк після засідання в Апеляційному суді Києва, де розглядають клопотання адвокатів про скасування вироку Януковичу.

Виданню Час вдалося дізнатися, що за 5 років Янукович зібрав 60 гігабайт відео, на яких видно навіть особи снайперів.

У Януковича є всі докази того, що Порошенко є російським агентом, а Майдан це була російська спецоперація по захопленню Криму і розколу України.

«Майдан був спецоперацією Кремля. Без Майдану було б неможливо захопити Крим і тим більше виправдати цю справу. Без Майдану ніколи б не повстали люди на сході країни і таким чином було б неможливо виправдати «захист» російськомовного населення на території суверенної держави.

Без Майдану було б неможливо розчленувати і роздрібнити Україну таким чином, щоб країна ніколи не змогла вступити в НАТО і ЄС. Майдан легітимізував дії Путіна в Криму. Легітимізував бійню на Донбасі, а все почалося з розстрілу протестувальників в центрі Києва. Вам цікаво хто знав і хто був готовий знімати бійню першими? Даю підказку, це були журналісти Лайф.нюс! »- говорить нам близький соратник Януковича:

«Хто підтримав це?  Подружка Путіна Ангела Меркель, друг Путіна Штанмайєр… Так-так, той самий Штанмайєр, який згодом і підставив Україну зі своєю формулою.

Це ж очевидно, що Майдан допоміг Путіну роздрібнити і розчленувати Україну. Поділити країну на патріотів і сепарів, а потім стравити їх між собою, щоб ті вбивали один одного і сіяли смерть на території України. Це була геніальна спецоперація! Порошенко рано чи пізно однозначно отримає зірку з рук російського президента », – йдеться в коментарі виданню Час.

Янукович везе в Україну 60 гігабайт такого компромату, що багато хто не витримає цієї правди …

Джерело