Війна ЯК МІНІМУМ 17 ЛЮДОЖЕРІВ ПУТІН ЗРОБИВ ГЕРОЯМИ РОСІЇ!

ЯК МІНІМУМ 17 ЛЮДОЖЕРІВ ПУТІН ЗРОБИВ ГЕРОЯМИ РОСІЇ!

285
0
Visitors wearing military camouflage stand at the entrance of the 'PMC Wagner Centre', which is associated with businessman and founder of the Wagner private military group Yevgeny Prigozhin, during the official opening of the office block during National Unity Day, in St. Petersburg, Russia, Friday, Nov. 4, 2022. (AP Photo/Dmitri Lovetsky)

Цирен-Доржі Циренжапов задушив 18-річну Катерину Скворцову, розчленував її тіло та викинув його частини у річку. Голову жертви знайшли у дворі діти. 2020 року він отримав 14 років колонії строго режиму. З колонії він потрапив на війну до України, після чого вийшов на волю.

Як мінімум 17 людей, які вчинили гучні вбивства і втратили свободу, залишили колонії в 2022 і 2023 роках завдяки помилуванню Володимира Путіна. Усі вони брали участь у війні в Україні, а потім повернулися на волю. Дехто після повернення знову вчинив злочин.

Деталі.

Одним із найгучніших таких випадків стало повернення на волю жителя Кемерово Владислава Канюса. У липні 2022 року він отримав 17 років колонії суворого режиму за вбивство своєї колишньої дівчини, 23-річної Віри Пехтєльової. Під час убивства сусіди чули крики дівчини та кілька разів дзвонили до поліції, але силовики так і не приїхали. Поліцейські отримали умовні терміни за недбалість, а вбивця отримав помилування, поїхав на війну в Україну, а потім повернувся до Росії вільною людиною. Мабуть вчителем буде працювати… У середній школі…

При цьому помилування від Путіна за участь у бойових діях в Україні отримали ще щонайменше 16 осіб, які вчинили резонансні вбивства.

Ось ці герої сучасності.

– 2022 року житель Пермського краю Артем Бучин зґвалтував та вбив 23-річну Тетяну Рекутину. У лютому 2023 року він отримав 20 років колонії, хоча прокурор просив довічне. Вже у серпні він поїхав на війну в Україну, а до листопада повернувся до рідного міста.

– 2021 року п’яний мешканець Архангельської області В’ячеслав Самойлов убив свою 33-річну співмешканку Ольгу Шляміну, розчленував її тіло ножівкою, сховав фрагменти тіла в різних місцях, а її речі спалив. Він отримав 9 років та 7 місяців колонії, але вже у 2023 році опинився вдома, пробувши на фронті три місяці.

– 2020 року житель Волгограда Арсен Мелконян до смерті побив рієлтора Романа Гребенюка, у якого виник конфлікт із його сестрою в батьківському чаті. У 2022 році він отримав 11 років позбавлення волі, а приблизно через півроку після набуття чинності вироку повернувся додому, прийнявши участь у війні в Україні.

– 2019 року житель Владикавказу Вадим Техов зарізав колишню дружину під камерою відеоспостереження. У цей момент він перебував під домашнім арештом у справі про замах на вбивство. 2021 року Техов отримав 16 років колонії строго режиму. З колонії він виїхав на війну в Україну і до листопада 2022 року вже опинився на волі, після чого став звинуваченим у справі щодо поширення наркотиків.

– У тому ж році мешканець Чити Цирен-Доржі Циренжапов задушив 18-річну Катерину Скворцову, розчленував її тіло та викинув його частини у річку. Голову жертви знайшли у дворі діти. 2020 року він отримав 14 років колонії суворого режиму. З колонії він потрапив на війну до України, після чого вийшов на волю. 2023 року він знову став підозрюваним у справі про вбивство.

– Також у 2019 році мешканець Кіровської області Іван Россомахін убив односельчанку, за що у 2020 році отримав 14 років колонії. 2023 року він повернувся додому, прийнявши участь у війні. У рідному селі він зарізав 85-річну Юлію Буйську.

– У тому ж 2019 році червоноярець Сергій Шмельов та його спільник до смерті побили спортсмена Дмитра Сисігіна та зняли відео, на якому вони веселяться, забруднені в крові. Обидва у 2021 році отримали по 14,5 років колонії. Шмельов, після закінчення  служби по контракту, у 2023 році опинився на волі.

– У 2019 році двоє мешканців Новосибірської області Дмитро Фурсов та Станіслав Білоусов убили 34-річну Ірину Синельникову, яка збиралася продавати їм машину. У 2021 році вони отримали 21 та 18 років колонії відповідно. До 2023 року обидва вийшли на волю, відслуживши у “ЧВК Вагнера”.

– У 2018 році мешканець Пермського краю Дмитро Зеленський задушив свою 27-річну дівчину Тетяну Мелехіну та пропустив її тіло через м’ясорубку. 2019 року він отримав 11 років колонії. Влітку 2023 року, після участі у війні в Україні, він вийшов на волю, отримавши помилування.

– У 2016 році мешканець Обнінська Владислав Коробейніков та його брат забили до смерті 19-річну Марію Непарну. Дівчину вдарили битою по голові близько 60 разів. У 2021 році вони  одержали по 19 років колонії. Владислава Коробенкова помилували вже в жовтні 2022 року, бо поїхав воювати у складі “ЧВК Вагнера”. Його контракт закінчився і він має вийти на волю.

Так що в РФ деякі сумні справи пов’язані з  моторошними вбивствами стали менш клопіткими, і не такими  обтяжливими як здається…

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я