Середа, 29 Листопада, 2023
Рух АНТИКОРУПЦІЯ й ЛЮСТРАЦІЯ ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЗАКРИВ СПРАВУ “РОТТЕРДАМ+”

ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЗАКРИВ СПРАВУ “РОТТЕРДАМ+”

260
0

Про це повідомляє САП.

“9 жовтня під час підготовчого розгляду колегія суддів ВАКС ухвалила рішення про закриття справи “Роттердам+” з підстав п. 10 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України, тобто закінчення строку досудового розслідування, визначеного статтею 219 цього Кодексу, після повідомлення особі про підозру”, – йдеться у повідомленні.

У САП уточнили, що указане рішення ухвалили з окремою думкою одного з суддів колегії. Прокурор САП не погоджується з таким рішенням суду та оскаржить його в суді апеляційної інстанції.

Як відомо, у березні 2023 року НАБУ і САП скерували до суду перший епізод справи “Роттердам+” за обвинуваченням шістьох осіб у завданні споживачам електроенергії збитків на понад 19 млрд грн протягом 2016-2017 років.

НАБУ і САП 16 січня завершили розслідування за підозрою 15 осіб, причетних до запровадження та дії так званої формули “Роттердам+”, через яку споживачі електроенергії незаконно переплатили понад 20 млрд грн упродовж 2018-2019 рр.

3 жовтня Вищий антикорупційний суд частково задовольнив клопотання прокурора САП та наклав арешт на майно 3 обвинувачених у справі “Роттердам+”.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я