РУХ Ветеранів і Пенсіонерів Вінницькі пенсіонери не задоволені перерахунком пенсій! Від обласної ради вони вимагають прийняти...

Вінницькі пенсіонери не задоволені перерахунком пенсій! Від обласної ради вони вимагають прийняти “регіональний прожитковий мінімум”!

383
0

Вже втретє з початку 2018 року під Вінницькою обласною радою пенсіонери та колишні силовики, разом із “своїм” міністром соцполітики Ревою (ред. опудалом), влаштували мітинг з вимогою збільшити пенсії не поетапно, а вже зараз!

Організатори минулого протесту, який проходив тут  7 лютого, обіцяли, на наступний, тобто сьогоднішній (27 лютого 2018), зібрати кілька тисяч тисяч мітингарів. Та чи то через сильні морози, чи з інших причин прийшло до 3 сотні людей, і це враховуючи правоохоронців, які забезпечували правопорядок.

Зокрема військові пенсіонери незадоволені рішенням Кабміну, яке було ухвалено 21 лютого, про підвищення пенсій. Тому і прийшли на мітинг, аби вимагали пришвидшити процес перерахунку пенсійних виплат не лише собі, а й іншим категоріям пенсіонерів силових структур.

“Ми вимагаємо, аби наша влада перерахувала пенсії військовим пенсіонерам відповідно до чинного законодавства керуючись постановою № 704 від 2017 року, яку відтермінували за два дні до вступу в дію. А 103-я постанова Уряду, згідно якої цьогоріч будуть перераховувати – це подачка, яка нас всіх обурила. В ній не врахували всі складові для перерахунку пенсії і розтягнули його на два роки. До цього часу багато хто із пенсіонерів не до живе. Вимагаємо перерахувати у 2018  році”, – зазначив пенсіонер  Міністерства оборони Григорій Костюк.

Крім того, нинішні пенсіонери і майбутні мерзли сьогодні на морозі заради загального підняття рівня життя пенсіонерів. Зокрема у резолюції до ОДА та обласної ради вони вимагали від керівництва області звернутись до президента України з пропозиціями: “закріпити розмір мінімальної пенсії та зарплати в Україні на рівні не нижче встановленого ООН – 5 доларів США на добу”.

“Ми вийшли не тільки заради пенсіонерів силових структур, а прийшли разом з народом. У нас гроші в Україні є, ми це знаємо і допоможемо уряду їх знайти та підняти пенсії усім пенсіонерам”, – каже голова координаційного комітету ветеранських організацій силових структур у Вінницькій області Петро Канонік.

Вимагали під час протесту пенсіонери також прийняти “регіональний прожитковий мінімум”. Таку ідею висловив представник “Руху за очищення від корупції” Євген Загородній. До речі, ще не пенсіонер:

“Регіональний мінімум має бути не менше загальнодержавного. Треба вимагати від депутатів Вінницької обласної ради, щоб вони затвердили його для пенсіонерів. Відповідне звернення ми підготували”, – зазначив колишній “самооборонівець” Вінницького району.

Як і у минулі рази, організувала акцію активісти “Партія пенсіонерів” на чолі з Віктором Малиновським спільно з представниками військових пенсіонерів.

Втім, цього разу пенсіонери-мітингарі обійшлися без радикальних дій та перекривання доріг. Певно, сил не вистачило. Менш ніж за годину, добряче змерзши, вони розійшлися…

С.Григоровська

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я