На голову Економіка Вінницька #Команда_Порошенка!

Вінницька #Команда_Порошенка!

5170
0

До Вінниці приїде Порошенко та привезе 5 тисяч тестів на антитіла ...90% ключових членів команди зрадили, втікли, або просто розчинились на широких політичних просторах подільських ланів.

П’ятий президент України був у Вінниці. Передав гуманітарну допомогу лікарям та оприлюднив фото зустрічі з командою Європейської Солідарності у Вінницькій області.

Цей пост Петра Олексійовича публічно оголив те, про що давно знає вузьке коло політичної еліти Вінниччини: тотальна втеча ключових членів команди Порошенка після його програшу на президентських та парламентських виборів.

Якщо уважно придивитись до цієї світлини можна зробити дуже невтішні висновки.

Тут ви не знайдете губернатора Коровія, якого призначив на посаду керівника області президент Порошенко.

Не побачите на фото і голову обласної ради Олійника, обрати якого маючи лише 27 мандатів з 84 в обласній раді – була безапеляційна вказівка Порошенка у 2015 році.

З 27 порошенківських керівників районних державних адміністрацій в команді залишилось лише троє – ексголова Ямпільської РДА Вдовцов, Літинської Чернега, та Калинівської Гаврилюк.

З усіх 8 вінницьких мажоритарщиків та численних нардепів-списочників членів фракції “Блоку Петра Порошенка” у Верховній раді минулого скликання ви побачите лише трьох – екснардепа Мельничука (14 округ) та Спориша (15 округ). Залишився в команді експрезидента і екснардеп Демчак.

Ще серед членів команди можна упізнати секретаря Козятинської міської ради Марченка та голову обласного осередку – експершого заступника Коровія – Андрія Гижка.

Ось це і все.

Ми не хочемо транслювати плітки та кулуарні розмови, але вже за місяць-два ми детально проінформуємо вінничан, хто з колишніх найближчих соратників Петра Порошенка і в яких списках партій вспливе перед місцевими виборами.

А ви зможете дати оцінку таким політичним вчинкам – чи це політична доцільність та логічна поведінка, чи банальна і така звична для українського політикуму зрада лідера.

Джерело 

#влада #порошенко #короновірус #корупція #ДБР