На голову Економіка Відбулась перша зустріч робочої групи з планування будівництва мосту через Дністер –...

Відбулась перша зустріч робочої групи з планування будівництва мосту через Дністер – «Ямпіль – Косеуць»

87
0

Під головуванням заступника Глави Офісу Президента України Кирила Тимошенка відбулась перша зустріч робочої групи з планування будівництва мосту через Дністер – «Ямпіль – Косеуць».

Амбітну ідею озвучив Президент України Володимир Зеленський 12 січня на брифінгу після переговорів з очільницею Молдови Майєю Санду.

Заплановано будівництво сучасної магістралі, яка з’єднає Київ та Кишинів. Це має скоротити подорож між столицями наших держав до 5 годин.

Разом з тим, за участі голови ОДА Сергія Борзова, днями обговорено початковий етап будівництва прикордонного мостового переходу через річку Дністер на території Вінницької області.Сороки | Мандрівки Україною і не тільки

В планах покращення дорожньої інфраструктури на шляху Кишинів – Сорока – Ямпіль – Київ.

«Це дозволить створити автомобільний транспортний коридор, який може стати найшвидшим маршрутом з центрального регіону України до країн Центральної та Південно-Східної Європи. Окрім активізації торгівлі та покращення людських контактів, ця магістраль нам відкриває інші можливості – суттєво скорочує шлях до Румунії, Болгарії, Греції. Ми усі зацікавлені в успішній реалізації цього проекту», – коментує Сергій Борзов.

Джерело
#україна #молдова #міст #будівництво