На голову Економіка Верховний суд проти чиновників-брехунів з Вінницької міськради !

Верховний суд проти чиновників-брехунів з Вінницької міськради !

396
0

Картинки по запросу "фото моргунова сергія"Чиновники Вінницької міської ради “збрехали” ветерану АТО і відмовили йому надати інформацію про наявність вільних для приватизації земельних ділянок у Вінниці.

Проти вінницького міського голови Сергія Моргунова може бути відкрита кримінальна справа, якщо повториться ситуація з приховуванням інформації про вільні земельні ділянки для учасників АТО.

Здається, Верховний суд своїм рішенням “натякає” Моргунову, що земельні ділянки у Вінниці мають отримувати за законом усі громадяни, а не лише його друзі, родичі або партнери.

Судовий прецедент дуже показовий, оскільки відкриває нові можливості для повторних звернень ветеранів АТО до Вінницької міської ради щодо наявності земельних ділянок, яка не надана у власність або постійне користування в межах міста Вінниці.

Постановою Верховного суду України від 07 лютого 2020 року по справі №127/13810/17 адміністративне провадження №К/9901/18124/18 суд постановив визнати протиправними дії Виконкому Вінницької міської ради по наданню недостовірної інформації ветерану АТО і надати таку інформацію в повному обсязі.

Верховний суд України визнав, що у Вінницькій міській раді приховували інформацію про земельні ділянки, що можуть бути приватизовані ветераном АТО.

У своїй відмові чиновники Виконкому Вінницької міської ради “вигадали” відсутність інформації про вільні земельні ділянки, хоча за інформацією, наданою до Верховного Суду на 2016 рік у розпорядженні Виконкому було 483,6969 га земельних ділянок, не наданих у власність або постійне користування.Світлина від Вінниця Корупційна.

Тепер усі вінницькі ветерани АТО, що отримали відмови-відписки від Виконкому Вінницької міської ради про відсутність земельних ділянок для приватизації на законних умовах, можуть повторно звернутися до чиновників з проханням повторного розгляду. У випадку повторної відмови — радимо звертатися до суду.

Маючи прецедент, зафіксований Верховним судом України, позиції “брехні” вінницьких чиновників виглядають слабо.Картинки по запросу "фото сергія моргунова"

Прохання максимального репосту, щоб вінницькі ветерани АТО побачити цю інформацію та подали повторні звернення до Виконкому Вінницької міської ради.

Можливо, волонтерські організації допоможуть ветеранам АТО скласти колективний позов до суду, щоб значно підвищити свої шанси отримати земельні ділянки для приватизації, поки їх не роздали черговому депутату міськради в оренду на 25 років…

Джерело

#влада #корупція #ато #міськрада #ДБР